ליכוד - שלנו

עורך : ראובן מוסט 0542525549

כותרת הכתבה

יומן חדשות

סערה בישיבת שרי הליכוד

שרים בליכוד תקפו את נתניהו בישיבת שרי הליכוד על העיכוב בסלילת כבישים עוקפים ביו"ש, ובתגובה הבטיח נתניהו למצוא לכך מימון בהקדם.

השר כץ: "אתמודד על ראשות הליכוד כשנתניהו יפרוש - ואנצח"

שר התחבורה והמודיעין טען בריאיון לוואלה! TALK כי הוא אינו מתמודד כעת על ראשות המפלגה, אך כי יעשה זאת ביום שראש הממשלה יסיים את תפקידו. הוא התייחס לפתרון לסוגיית התחבורה הציבורית בשבת, לחקירות נגד נתניהו ולשם המפתיע שהוענק למכונת הכרייה של הרכבת הקלה (יעקב אילון - ואלה)

השר ישראל כץ "אתמודד להנהגת הליכוד וראשות הממשלה

"בכוונתי להתמודד על ראשות הליכוד וראשות הממשלה ברגע שבנימין נתניהו יפרוש", אמר אך גם איחל לראש הממשלה נתניהו "שחשכת העננים שהתקדרה מעל ראשו תחלוף במהרה

השרה גמליאל: מתנגדים לתכנית ברקו

השרה גמליאל תוקפת את תכנית ח"כ ענת ברקו להיפרד מהכפרים הערביים במזרח ירושלים "ההצעה לא על דעת תנועת הליכוד".

שרים לנתניהו"לקדם במהירות הבניה בחברון"

שרים בממשלה קראו הבוקר לבנימין נתניהו, עם כניסתם לישיבת הממשלה, לקדם במהירות את הבניה ליהודים בעיר חברון.

נאום ראש הממשלה נתניהו בעצרת הכללית של האו"ם

כעת שוו בנפשכם את הסכנה שבמאות פצצות גרעין בידיה של אימפריה איראנית אסלאמיסטית רחבה המצוידת בטילים המסוגלים לשגר אותן לכל מקום על פני כדור הארץ.אני יודע שישנם עדיין אלה שמגנים על ההסכם המסוכן עם איראן. הם טוענים שהוא בולם את דרכה של איראן אל הפצצה.

נתניהו אני אוביל את הליכוד לניצחון ב-2019

ראש הממשלה בתדרוך לכתבים: אני לא מתכוון ללכת לבחירות, אני מתכוון להמשיך את הקדנציה הזו עד תומה ולהוביל את הליכוד לניצחון גדול.

השר ישראל כץ "אני מתכוון בסוף לרוץ לראשות הממשלה כשנתניהו יסיים את תפקידו

שר התחבורה התייחס גם לעתידו הפוליטי: "אני מתכוון בסוף לרוץ לראשות הממשלה כשנתניהו יסיים את תפקידו, אני מאמין שאני יכול להיבחר ולקבל את אמון הציבור. אני עושה את עבודתי כשר בצורה הטובה ביותר. אני מסתכל על עצמי, על מעשיי וראייתי הביטחונית והמדינית וחושב שאני מתאים לתפקיד. כל מי שרוצה להיות ראש הממשלה צריך לשכנע את הציבור ואת אנשי הליכוד שזהו מקומו, אני מאמין שאני אוכל לשכנע".

תגובות קשות נגד הנגבי.השכל.גליק. תמיכה בליכודניקים החדשים

ביטן גם שלח איום לבכירי הליכוד שמבקשים את תמיכתם של הליכודניקים החדשים. "כל מי שמחפש קולות אצל הליכודניקים החדשים לא יקבל קולות שלנו. שכל אחד יבחר מה הוא מעדיף. אנחנו לא נעבור על כך לסדר היום. מי שתומך באידאולוגיה הזו אין לו מקום אצלנו. נקודה".

סער: "אסור שהליכוד תהפוך למפלגת שוליים

בהרמת כוסית חגיגית וכשהוא מתהלך בין הטיפות כדי שלא ישתמע שהוא קורא תיגר על נתניהו, אמר השר לשעבר כי "אסור לקעקע את מערכות המדינה" וכי על הליכוד לשוב להיות מפלגה ממלכתית. מדובר היה במפגן כוח – בחצי כוח – כששני ח"כים מכהנים בלבד התייצבו

קבוצת ''ציר 60 בליכוד'' המטרה היא לקדם את האינטרסים של ההתיישבות ביו"ש

קבוצת המתפקדים ''ציר 60 בליכוד'' הושקה השבוע באופן רשמי, במעמד יו"ר הכנסת, ח"כ יהודה גליק וראשי מועצות מיו"ש.

מקורביו של שטייניץ על מעצר מקורביו: "ימסור עדות אם יידרש"

יועצו הפוליטי של שטייניץ רמי טייב נעצר אתמול במסגרת חקירת הפרשה ועוכב לחקירה בחשד לעבירות של לקיחת שוחד, תיווך לשוחד, בקשירת קשר ובהלבנות הון. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של טייב, בן 49, עד ליום רביעי. בבקשת המעצר נגדו נכתב כי במהלך כהונתו של טייב בתפקיד ציבורי הוא "ביצע פעולות על מנת לקדם אינטרסים של איש עסקים תוך שהוא מקבל לידיו כספים בתמורה לפעולות אלו". עוד צוין בבקשה כי טייב חשוד שתיווך לשוחד בין איש העסקים לאיש ציבור מכהן.

נתניהו "מטרתה של התקשורת היא להציג את ישראל כמדינה מבודדת. כולם רואים את הצלחה שלנו".

דברי רה"מ ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו באירוע הרמת כוסית של הליכוד לכבוד ראש השנה

יוזמה בליכוד: שטייניץ ימונה ליו"ר הסוכנות, ביטן יהפוך לשר . ?

אפשרות מינויו של שטייניץ ליו"ר הסוכנות גם זוכה לתמיכה נלהבת של הפדרציות היהודיות שרואות בו גורם מתון שיחתור לדיאלוג בעם היהודי. שטייניץ התנגד בשעתו לביטול מתווה הכותל והזהיר ממשבר חריף עם יהדות ארה"ב — אזהרה שהתממשה.שטייניץ מסר אמש בתגובה שהנושא "כרגע לא על הפרק".(כתב איתמר אייכנר)

דיכטר: מה קורה לחברי הכנסת מהשמאל?

יו"ר ועדת חוץ וביטחון במתקפה על חברי הכנסת של מרצ שביקרו אתמול ברמאללה כאורחיו של יו"ר הרשות הפלסטינית, אבו מאזן.

המבקר הלוי נגד המנכ"ל הליכוד

קרבות פנימיים מבקר הליכוד שי גלילי שלח למנכ"ל המפלגה סיסו מכתב בו הודיע לו כי אין בסמכותו לעכב רישום של מצטרפים חדשים מטעמים פוליטיים. זאת לאחר שנמנע מהליכודניקים החדשים להתפקד באמצעות האינטרנט

נתניהו ושרה טיול משפחתי בצפון

ראש הממשלה סייר עם רעייתו בגן הלאומי סוסיתא, קרא לאזרחי ישראל לצאת לטייל ואף מצא זמן להתלוצץ "אולי צריך פה הסכמי גג?".

בליכוד פועלים נגד "הליכודנקים" הפועלים נגד נתניהו

הולכים וגוברים הקולות לסלק את מי שהם מכנים "הגיס החמישי", למנוע מהם השתלטות עוינת עליה. פעילים רבים אף פנו בעניין ליועץ המשפטי למפלגה, עו"ד אבי הלוי.

ח"כ כבל מבקר את חבריו למפלגה התובעים את פיטורי נתניהו: יש לו חזקת חפות.

ח"כ כבל נגד תובעי התפטרות נתניהוח"כ כבל מבקר את חבריו למפלגה התובעים את פיטורי נתניהו: יש לו חזקת חפות. עלינו לחכות לכתב אישום. קריאות להתפטרותו רק מחזקות אותו

ביטן: התנהגות שרי הליכוד - בושה

יו"ר הקואליציה תוקף את התנהלות שרי הליכוד השומרים על שתיקה ואינם מגבים את ראש הממשלה האחראי למינויים ולתפקידם.

ביטן לא מתחרט על דבריו "שב"כ פחדנים

מהתבטאותו שעוררה סערה, ולפיה "שב"כ פחדנים, הם רק רוצים לחזור הביתה בשלום"."אמרתי שיש להבחין בין הלוחמים שעושים עבודה יומיומית מצוינת, לבין ההנהגה שלהם", הסביר ביטן את ההתבטאות שעוררה את הסערה, "בהערכות האסטרטגיות שלהם הם פחדנים".

דיכטר: הר הבית יהפוך למחסן נשק

"בל יהלכו עלינו אימים עם איומי אינתיפאדה נוספת. מהאחרונה יצאו הרש״פ, החמא״ס וארגוני הטרור בשן ועין", אמר יו"ר ועדת חוץ וביטחון.

דוד ביתן נתניהו לא מתכוון להתפטר

יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן (הליכוד) הבהיר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מתכוון להתפטר מתפקידו גם אם יוגש נגדו כתב אישום בתום חקירת המשטרה בעניינו.בשיחה עם כתבים הזכיר ביטן כי בניגוד לנטען בכלי התקשורת, נתניהו כלל לא חשוד ולא נחקר בפרשת הצוללות (תיק 3000) ובפרשת בזק.

המטרה: להפיל את הימין בכל מחיר

המשפטן ד"ר חיים משגב לערוץ 7: "אני מכיר את נתניהו - הוא אדם ישר, לא יטיל אגורה שחוקה לכיסו. אמצעי התקשורת פועלים באלימות".כתב בני טוקר.

התייעצות חירום בלשכת נתניהו

שרים וח"כים המקורבים לראש הממשלה זומנו ללשכה, במטרה לגבש אסטרטגיה להתמודדות תקשורתית מול החקירות והמתקפות.

קרב בין הליכוד לבית היהודי "חוק ירושלים"

נתניהו התחייב לקדם עוד במושב הנוכחי את החוק שהעביר בטרומית חבר מפלגתו דיכטר, אך שתי המפלגות רבות על הוועדה שבה יתקיימו הדיונים. במפלגתו של בנט דורשים כי אלו יהיו בוועדת החוקה שבראשותה, אך בליכוד דורשים ועדה מיוחדת בראשותה

בצל המשבר: נתניהו יכנס את ראשי הקואליציה לדון בחוק הגיור נתניהו מבקש לדחות בחצי שנה את המשך קידום החוק ולהקים ועדה ציבורית שתדון בנושא.

ראש הממשלה יכנס הבוקר את ראשי הקואליציה לפני שימריא לצרפת, עקב דרישת החרדים להעלות את החוק לסדר היום בוועדת השרים כבר ביום ראשון הקרוב. בלשכתו ניסו לגבש פתרון למשבר, שבמסגרתו קידום החוק יידחה בחצי שנה

סער הליכוד צריך להוביל את המדיניות החברתית ולא דרך קבלני משנה

השר חיים כץ אמר באירוע, ''הנכים צריכים לקבל את היכולת לחיות בכבוד ולהתפרנס ככל יכולתם מבלי שהמדינה תפגע להם בקצבה. כבר השנה נצא בתוכנית תקדימית עבור 15,000 קשישים עריריים שאין להם מטפל ונדאג להם לביקור יומי של שעה ונוודא שלא חסר להם אוכל במקרר.

*חה"כ בוקר: הסכסוך בין הכבאים לנציבות מסכן את אזרחי ישראל*

‎סגנית יו"ר הכנסת, ויו"ר הועדה חה"כ נאוה בוקר, זימנה את נציגי ארגון הכבאים ונציגי נציבות הכבאות, בעקבות המשבר המתמשך ברשות הארצית לכבאות והצלה. אחת מתוצאות המשבר היא אי הפעלתו של בית הספר לכבאות מזה למעלה מחצי שנה

נתניהו אין הקפאה או עצירה בבנייה ביו"ש

אין מי שדואג להתיישבות יותר מראש הממשלה נתניהו והוא עושה זאת תוך שמירה מושכלת גם על האינטרסים הלאומיים והבינלאומיים של מדינת ישראל".

נתניהו בדק אפשרות לצרף את לוין ורגב לקבינט

בקבינט המדיני-ביטחוני נמצאים כיום עשרה חברים, כשחמישה מהם מתוקף חוק: ראש הממשלה ושר החוץ נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן, שר האוצר משה כחלון, השר לביטחון הפנים גלעד ארדן ושרת המשפטים איילת שקד.

יו"ר הכנסת אדלשטיין ה"סלפי" של חזן שערוריה

בראיון לגלי צה"ל גינה אדלשטיין בחריפות את חבר הכנסת אורן חזן ממפלגתו, בעקבות צילום ה"סלפי" שעשה עם נשיא ארצות הברית.

מי הם הימין בליכוד ?

שרי האגף הימני בליכוד מתגלים פעם אחר פעם כחסרי עמדה עצמאית ממשית מול ראש הממשלה דווקא בנקודות הקריטיות ביותר. פרשנות.(הכותב שלמה פיטוטרקובסקי ערוץ 7)

WCAG 2.0 (Level AA)