ליכוד - שלנו

עורך : ראובן מוסט 0542525549

כותרת הכתבה

יומן חדשות

ועדת המינויים של הסוכנות היהודית בחרה בהרצוג ליו"ר הבא; נתניהו מתנגד המועמד מטעמו הוא השר יובל שטייניץ

יו"ר האופוזיציה נבחר כמועמד הסוכנות, ובשבוע הבא צפוי חבר הנאמנים להצביע על המינוי. לפי שעה נראה כי אם לא יתקיים מהלך חריג, ייבחר מועמדו של ראש הממשלה, השר שטייניץ. נתניהו פוזל גם לעבר ראשות קק"ל שנמצאת בידי העבודה

השר זאב אלקין, עם חזית נוספת: התנגדות רשימת 'הליכוד' הנבחרת לדרישותיו המו"מ, והקמפיין התקוע

בשבועות האחרונים, מתנהל מו"מ פנימי בין אנשי סניף 'הליכוד' לבין אנשי השר אלקין, המבקש להשתלב ברשימת 'הליכוד' בבחירות, למרות שהיא כבר נבחרה. ומסתבר שאלקין אינו מסתפק בקבלת המקום הראשון

בנט, כחלון או ליברמן יחברו לליכוד?

"אצלנו עוברי אורח לא זוכים לתפקיד בקלות - רק מי שלא נטש יהיה היו"ר הבא", אומר השר ישראל כץ.

ביטן או אמסלם מי יעמוד בראש הוועדה לאישור חוק הגיוס

חברי הסיעות החרדיות שבראש הוועדה לחוק הגיוס יעמוד יו"ר הקואליציה הנוכחי דודי אמסלם ולא דוד ביטן.

במפלגת העבודה נזכרים בשבועות האחרונים בגורלה העגום של מפלגת קדימה

גבאי מבחינתו לא נשאר חייב והאשים את פרץ בעקיפין בכך שהוא מתקשה להשלים עם כישלונו בבחירות לראשות המפלגה ואף שלח אותו לחפש מפלגה אחרת להתמודד בה. "אנו מציעים למי שמתקשה להיפרד מקבלני קולות, ממפקדי ארגזים, ממניפולציות ומסכינאות כרונית

הליכוד עומד בפני חילופי דורות, אבל נתניהו לא הולך לשום מקום

אם הכנסת תסחוב עד סוף החורף הבא, וזה לא מופרך כלל, יצטרפו לממשלה שלושה שרים חדשים.בעוד שבועיים יחליט נתניהו על מועמדו לראשות הסוכנות היהודית. כתב עמית סגל

כותרת הכתבה

"במקום אג'נדה שהעם מאמין בה, מיכאלי בחרה לרמות" יאיר לפיד (שהיא כינתה "דיקטטור") וחברי מפלגתו ("צייתנים ויס־מנים")

בעקבות חשיפת 'מקור ראשון' במפלגת השלטון יצאו נגד ח"כ מרב מיכאלי, שקראה לאנשי קיבוץ מעגן מיכאל להתפקד לליכוד ולהשפיע על הרשימה לכנסת. ח"כ מיקי זוהר: "זו עוד הוכחה כיצד השמאל עובד על מנת לפגוע בליכוד" כתב ישי פרידמן מקור ראשון

הנגבי לא מתרגש מעפיפוני התבערה

השר צחי הנגבי לא נבהל מהקושי בטיפול בטרור העפיפונים, "אני בטוח שזה מתסכל, אבל העפיפונים מעידים על עליבות אויבנו".

ראש השב"כ לשעבר יורם כהן מכחיש דבריו של ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו שקרים

גם נתניהו עצמו הדף את טענותיו של פרדו, וכתב הבוקר בפייסבוק ''מעולם לא ביקשתי להאזין לרמטכ״ל ולראש המוסד. זהו שקר מוחלט. אין גבול לשקרים!''.

הערכה בליכוד: נתניהו מעדיף שאלקין לא ירוץ בירושלים

בליכוד אומרים כי למרות רצונו העז של אלקין לרוץ מטעם המפלגה, נתניהו החליט כי הוא לא יכול לוותר עליו כחבר בממשלה ויעדיף שהשר הבכיר יישאר חבר ברשימה הארצית של המפלגה

השר חיים כץ יועמד לדין על שוחד בכפוף לשימוע

עורכת הדין נוית נגב המייצגת את כץ מסרה כי "השר כץ ומוטי בן ארי הם חברים קרובים מאוד מזה שנים. הצגת הקשר ביניהם כיחסי שוחד היא שגויה ומופרכת. בכל פעולותיו כחבר כנסת ושר פעל חיים כץ באופן ענייני ולטובת הציבור. והדברים עוד יובהרו ויוכחו".

ח"כ ביטן: סוף לחסים עם טורקיה

ח"כח"כ ביטן סבור כי על ישראל לנתק מגעיה עם טורקיה. את ארדואן הגדיר כגרוע יותר מאיראן. "הוא משווה אותנו לנאצים. צריך לשים לזה סוף".

הנגבי "אם נספח ולא ניתן להם זכות הצבעה, זו מדינת אפרטהייד.

במטה הלאומי בליכוד קוראים להנגבי להודיע האם הוא בעד או נגד החלת ריבונות ביו"ש. "החלטת הריבונות התקבלה פה אחד במרכז הליכוד".

פרופ' אבי דיסקין, תפקוד נתניהו מעורר השתאות

פרופ' אבי דיסקין : ''אני לא זוכר ראש ממשלה בישראל שהגיע לתיאום וקיבל יד חופשית משתי המעצמות הגדולות - ארה"ב ורוסיה".(כתב בני טוקר)

ח"כ יואב קיש

תודה ענקית למעל אלף חברות וחברי ליכוד מכל הארץ שהגיעו לאירוע השנתי שלי שנחגג הפעם לכבוד יום העצמאות והעברת השגרירות לארה"ב.ראשי ערים, ראשי סניפים, חברי מרכז וחברי ליכוד מכל הארץ גדשו את האירוע המיוחד שהפך למסורת.תודה על האמון והתמיכה.

אדלשטיין אבו מאזן אנטישמי ולא רלוונטי

''האיש, שמממן משפחות של מחבלים שטבחו וטובחים בנו, יירשם בדפי ההיסטוריה כמכחיש שואה, גזען ומסית, אם בכלל", הוסיף יו"ר הכנסת.

"מזועזעים מההסתה נגד אדלשטיין"

שרת התרבות והספורט מירי רגב, גינתה את המעשה. "תמונה קיצונית ופוגענית מסוג זה ראויה לכל גינוי", אמרה. "אין מקום לשימוש בסמלים של הנאציזם. אני מוקיעה ומגנה כל שימוש בתמונות שכאלו".

נתניהו ואדלשטיין סיכמו שרה"מ ישתתף בטקס הדלקת המשואות לציון ה- 70 למדינה

לפי הפשרה שהושגה, ראש הממשלה ידליק משואה בשם ממשלות ישראל לדורותיהן. רגב: "שמחה שההיגיון והממלכתיות גברו על השיקולים האישיים"

ראה"מ ידליק משואה בטקס ביום העצמאות ה-70 למדינת ישראל ויישא נאום

השרה רגב שאני מאוכזבת מההתנהלות של יושב ראש הכנסת שבאמירות ובהתנהלות שלו פוגע בממלכתיות של הכנסת והממשלה".

סקר: למרות המשבר - הליכוד מתחזק

לו היו הבחירות נערכות היום היה הליכוד מקבל 32 מנדטים. מפלגת יש עתיד היתה מקבלת 21 מנדטים.

השר לשעבר סער חברי הליכוד ברובם תומכים בעמדתי"

סער: "ההסכם היה מביא לנזק בלתי הפיך, יודע מי הפיץ ההודעות"שר הפנים לשעבר הגיב להודעה שהופצה נגדו בשם נאמני נתניהו בליכוד: "מי שהפיץ לא חבר ליכוד ולא אדם שמקפיד על שמירת החוק. חברי הליכוד ברובם תומכים בעמדתי"

אדלשטיין לח"כים: הכנסת תחרים את טקס המשואות אם נתניהו ינאם

יו"ר הכנסת פנה לעובדי המשכן במכתב על רקע המחלוקת בדבר השתתפות נתניהו בטקס ביום העצמאות והזהיר כי "יימחק אופיו הלאומי, תצא האש מן המשואות ותלבה את המחלוקות בינינו. לכך לא נוכל לתת יד". אדלשטיין אמר כי השרה רגב מעוניינת "לשנות את אופיו הממלכתי של הטקס"

ניר ברקת החלטתי לשרת את ישראל ברמה הלאומית

בלשכתו מציינים כי מאז הצטרפותו לשורות הליכוד קיים ברקת מפקד גדול לשורות התנועה וצירף אליה למעלה מ-10,000 מצטרפים חדשים

נתניהו ''40 מנדטים? יהיו יותר''

ראש הממשלה נאם בכנס פעילי הליכוד. "כל העם שלנו זה משפחה אחת גדולה ויש מי שבוחר בחרוסת וזה הרוב ויש מי שבוחר במרור, זה המיעוט".

כנס ענק ומרשים לשר המדע אופיר אקוניס

אופיר מוכיח שהדנ"א של הליכוד הוא בדמו כאשר הוא מקפיד להגיע מדי שנה לאזכרתו הצנועה של רה"מ המנוח מנחם בגין

מדד החירות: ח"כ השכל במקום הראשון

התנועה הליברלית החדשה מדרגת את חברי הכנסת על פי תרומתם לחקיקה המקדמת את ערכי חופש הפרט והשוק החופשי. במקום השני - ח"כ אוחנה.

הליכוד: בנט חותר להפיל את נתניהו

"בזמן שראש הממשלה נתניהו עסוק בפתרון המשבר וייצוב ממשלת הימין, בנט עסוק בקמפיין בחירות אישי", אומרים בליכוד.

השר נפתלי בנט: " מקווה שבעוד שנה רוה"מ יהיה בתפקידו"

השר בנט התראיין במהלך ביקורו בארה"ב לאתר פוליטיקו, נתן גיבוי לראש הממשלה והתייחס לחקירות: "אין ציד מכשפות, יש הרבה אנרגיה" "עד כמה שאני רואה - ואני רואה את ראש הממשלה פעמים רבות בשבוע הן בממשלה והן בקבינט - הוא מתפקד היטב. זה די מדהים, כי דווקא תחת כל הלחץ הוא משדר שקט פנימי".

מאמצים בקואליציה לסיים את משבר הגיוס: "הפתרון - רק בשבוע הבא"

ראש הממשלה שוחח מוושינגטון עם השרים ליברמן ולוין במטרה לפתור את המשבר שמאיים להפיל את הממשלה. אמש התקיימו סבבי שיחות בין גורמים בקואליציה, ביניהם פגישה בין ליצמן וכחלון, במטרה להביא לנוסח ביניים לחוק ולהעבירו לפני אישור התקציב

ארנס על החשדות נגד נתניהו, "אני רק יכול לקוות שזה לא כך

ארנס: קבלת מתנות בהיקף כזה לא ראויהמי שנחשב לאדם שהכניס את נתניהו למערכת הפוליטית מותח ביקורת על התנהלותו: "הייתי אומר לו לא להעביר ביקורת על אנשי החוק".

נתניהו " דוח המשטרה מחורר,מוטה,וקיצוני.

נתניהו הדגיש, ''אני בטוח כמו שתמיד הייתי בטוח - שהאמת תצא לאור ולא ייצא מכל זה כלום''.

סקר: הליכוד- 30 מנדטים, גבאי מתרסק - בדרך להדחה

סקר: הליכוד- 30 מנדטים, גבאי מתרסקבסקר של מכון גיאוקרטוגרפיה הליכוד זוכה ל-30 מנדטים לעומת 24 של "יש עתיד". סיעת הבית היהודי מתחזקת ל-12 מנדטים.

ח"כ אורן חזן: "בוועדת האתיקה יושבות בובות," אדלשטיין שולט בהן"

הח"כ מהליכוד עתיד להיות מורחק מהמליאה לחצי שנה וירה: "התקיים דיון בענייני בדיוק לאחר שהפצרתי מיו"ר הכנסת להתנצל על השיחות המבישות שפורסמו בעניינו"

ח"כ שרן השכל : הצעת חוק חדשה להחלת הריבונות הישראלית בישובי הבקעה וצפון ים המלח

ח"כ השכל הסבירה, "בקעת הירדן היא נכס אסטרטגי, ביטחוני של מדינת ישראל ושוררת בקונצנזוס לאומי ופוליטי. גם בהסכם הימני ביותר וגם בשמאלי ביותר, הבקעה נכללת כחלק בלתי נפרד מהמדינה שלנו".

תמונת הניצחון: המפתח שבזכותו בנימין נתניהו מביס את כל יריביו

אהוד ברק הוא אנדרואיד מנותק, בוז'י הרצוג מתרגש כמו נער בר־מצווה, ואבי גבאי לא מצליח להפוך ממנכ"ל לכוכב־על. ד"ר ברוך לשם, מרצה לשיווק ולתקשורת, חקר ובדק מה מייחד את ראש הממשלה וגורם לו לנצח את כל המתחרים שלו: "הוא אחד הקמפיינרים הטובים בעולם - בדרגה אחת עם ביל קלינטון וברק אובמה". על עבודת המשטרה: "להצליח להפיל ראש ממשלה - זו הפרנסה שלהם"(מאת אריאל שנל - מקור ראשון)

ח"כ אמסלם ביקש לשלול את חברותה בליכוד של ח"כ שרן השכל

ח"כ השכל תוקפת: התנהגות בריוניתח"כ אמסלם ביקש לשלול את חברותה בליכוד של ח"כ שרן השכל על רקע התנגדותה לחוק המרכולים. ח"כ השכל תוקפת בחזרה.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA