ליכוד - שלנו

עורך : ראובן מוסט 0542525549

חדשות

שקד: לקדם את חוק הגבלת כהונת רה"מ

"אני מאמינה שהבחירות הבאות יתקיימו במועדן - ב-2019", אמרה שרת המשפטים. לדבריה, הקואליציה יציבה וחזקה.

כותרת הכתבה

נתניהו ושרה טיול משפחתי בצפון

ראש הממשלה סייר עם רעייתו בגן הלאומי סוסיתא, קרא לאזרחי ישראל לצאת לטייל ואף מצא זמן להתלוצץ "אולי צריך פה הסכמי גג?".

עתירה הדורשת להפסיק לאלתר חברות אסנת מידן בליכוד

השבוע על יוזמות בליכוד להרחיק או להשעות משורותיו פעילי מפלגה הפועלים או מתבטאים נגד ראש הממשלהבנימין נתניהו, הוגשה היום (ראשון) לבית הדין של הליכוד עתירה הדורשת להפסיק לאלתר את חברותה של אסנת מידן, המפעילה את קבוצת הווטסאפ "נסיכי הליכוד החזקים", בטענה כי היא משתתפת בהפגנות השמאל בפתח תקווה ובכך פוגעת בשמו של יו"ר הליכוד וראש הממשלה בנימין נתניהו ומסייעת להכפישו ברבים.

בליכוד פועלים נגד "הליכודנקים" הפועלים נגד נתניהו

הולכים וגוברים הקולות לסלק את מי שהם מכנים "הגיס החמישי", למנוע מהם השתלטות עוינת עליה. פעילים רבים אף פנו בעניין ליועץ המשפטי למפלגה, עו"ד אבי הלוי.

נתניהו "המטרה היא לבצע הפיכה שלטונית". ראש הממשלה מגובה חזק מאוד ומכוסה לחלוטין על ידי השטח

ראש הממשלה טען בכנס התמיכה בו בגני התערוכה כי מתנהל נגדו קמפיין תקשורתי מתוזמן. "המטרה היא לבצע הפיכה שלטונית".

ח"כ כבל מבקר את חבריו למפלגה התובעים את פיטורי נתניהו: יש לו חזקת חפות.

ח"כ כבל נגד תובעי התפטרות נתניהוח"כ כבל מבקר את חבריו למפלגה התובעים את פיטורי נתניהו: יש לו חזקת חפות. עלינו לחכות לכתב אישום. קריאות להתפטרותו רק מחזקות אותו

"מסע ציד" או "שחיתות"? תומכי הליכוד מפולגים בשל חקירות רה"מ

מצד אחד ניצבים מי שאומרים "אנו עם נתניהו עד שתוכח אשמתו". מצד שני, יש המאמינים כי "זו התקופה הכי שחורה שלנו". ואולם, הם מסכימים ש"האש מלחכת את הבית" (הכותב מו"ל אתר הליכוד שלנו)

אבי דיכטר "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו

יו"ר ועדת חוץ וביטחון ח"כ אבי דיכטר אמר כי "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו. אני, כמו רבים אחרים, דוחה בשאט נפש את אלה שמנסים להרשיעו עוד בטרם נחקר, ולגזור את דינו בטרם עשה זאת בית משפט. כרזות בנוסח 'אשם עד שתוכח חפותו' הן הוכחה נוספת שהקמפיין המתנהל הוא לא רק נגד נתניהו, אלא נגד הליכוד כולו". דיכטר הוסיף כי הוא "סומך על מערכות אכיפת החוק מהמשטרה דרך הפרקליטות ועד היועץ המשפטי לממשלה, שיעשו את מלאכתן המקצועית והממלכתית ודוחה מכל וכל את הלחצים המופעלים עליהם לעשות כרצון המפגינים".

ישראל כץ: יש לי אמון בראש הממשלה

"במדינת חוק ובמשטר דמוקרטי, לא מדיחים ראש ממשלה על סמך כותרות בתקשורת, הפגנות אופוזיציה או הליכי חקירה חלקיים", כתב שר התחבורה.

לינץ' תקשורתי בראש הממשלה

שרת התרבות מירי רגב שוחחה עם ראש הממשלה, "הציבור מבין היטב שמנסים להפיל את נתניהו בכל דרך".

ביטן: התנהגות שרי הליכוד - בושה

יו"ר הקואליציה תוקף את התנהלות שרי הליכוד השומרים על שתיקה ואינם מגבים את ראש הממשלה האחראי למינויים ולתפקידם.

תלונה במשטרה: מי הפיץ את ההודעה שמאשימה את גדעון סער בפוטש?

הודעה שהופצה כביכול מטעם ליכוד NEWS בקבוצות של חברי מרכז ופעילי ליכוד, בגנותו של השר לשעבר, עוררה סערה ואף הוגשה תלונה למשטרה בנושא (כתב אריק בנדר - מעריב)

נאוה בוקר פיגועי הטרור אין ברירה אלא לקדם בחקיקה ''עונש מוות'' על מחבלים.

ח"כ נאוה בוקר הגישה הצעת חוק שמאפשרת להטיל עונש מוות על מחבלים. "רוצחי משפחת פוגל מאיתמר חיים במלון ארבעה כוכבים בכלא הישראלי".

חזן הגיע ל"קרב" עם המחוקק הירדני בגשר אלנבי - וחזר בהוראת נתניהו

גורמים בהנהלת המסוף הודיעו למשרד החוץ כי המחוקק יחיא א-סעוד לא יגיע למקום, לאחר שהזמין את חזן לקרב היאבקות "אם הוא גבר", במקביל, ראש הסגל בלשכת נתניהו הורה לחבר הכנסת שלא להגיע. חזן: "מודה שאני מאוכזב"

פרשת ראה

הכותב הרב שמעון מלול הינו מרצה ביהדות ואקטואליה, עורך תכנים וטקסים דתיים.

ביטן לא מתחרט על דבריו "שב"כ פחדנים

מהתבטאותו שעוררה סערה, ולפיה "שב"כ פחדנים, הם רק רוצים לחזור הביתה בשלום"."אמרתי שיש להבחין בין הלוחמים שעושים עבודה יומיומית מצוינת, לבין ההנהגה שלהם", הסביר ביטן את ההתבטאות שעוררה את הסערה, "בהערכות האסטרטגיות שלהם הם פחדנים".

הסרת המגנומטרים בהר הבית שגיאה

באשר לעמדתה האישית אודות הסרת המגנומטרים אומרת ח"כ חוטובלי כי לטעמה "ממשלת ישראל הייתה צריכה להיות עקבית בנושא אמצעי המיגון בהר הבית אחרי הפיגוע. לא יעלה על הדעת שאחרי פיגוע עם נשק אוטומאטי שבו רצחו שני שוטרים ישראליים נהיה ללא מיגון נוסף.

ח"כ בוקר לדבוק בדרכנו ולהבהיר לכולם, שפה זו מדינת ישראל

בנוגע לאיומים על חייו של מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי, אמרה ח"כ בוקר כי "מדובר בחציית קווים אדומים. מפקד המחוז נקט בצעד אמיץ. אני מחזקת את כוחות הביטחון ובראשם את ניצב יורם הלוי, על פעולה נכונה וראויה״.

דיכטר: הר הבית יהפוך למחסן נשק

"בל יהלכו עלינו אימים עם איומי אינתיפאדה נוספת. מהאחרונה יצאו הרש״פ, החמא״ס וארגוני הטרור בשן ועין", אמר יו"ר ועדת חוץ וביטחון.

גלעד ארדן יש לנו ריבונות חלקית בהר הבית

המשטרה צריכה את השערים המגנטים כדי להבטיח את הביטחון של כל מי שעולה להתפלל או לבקר, ולכן, אין שום סיבה להסיר את השערים המגנטיים מההר".

ח"כ ענת ברקו לא לממן טיפול לערבי המצטרף לדאעש

הצעת חוק של ח"כ ענת ברקו תמנע מצב שבו המדינה תממן טיפול רפואי לערבים שלקחו חלק בפעולות טרור.

ח"כ דיכטר: "המחשבה שהווקף הוא הריבון בהר הבית הסתיימה בשישי"

לאחר המהומות בין שוטרים למתפללים באתר הקדוש טען יו"ר ועדת החוץ והביטחון כי "המפגינים מנסים לגרום לכך שתהיה בעיה ליהודים לעלות לאתר הקדוש"

אוחנה מאיים: לא אצביע עם הקואליציה

ח"כ אמיר אוחנה דורש לשנות את עמדת המדינה בסוגיית אימוץ בידי זוגות להט"בים. השר חיים כץ הודיע שבכוונתו לבחון מחדש את הסוגיה.

דוד ביתן נתניהו לא מתכוון להתפטר

יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן (הליכוד) הבהיר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מתכוון להתפטר מתפקידו גם אם יוגש נגדו כתב אישום בתום חקירת המשטרה בעניינו.בשיחה עם כתבים הזכיר ביטן כי בניגוד לנטען בכלי התקשורת, נתניהו כלל לא חשוד ולא נחקר בפרשת הצוללות (תיק 3000) ובפרשת בזק.

שאול אדם מתמודד במישור חוף לכנסת

תואר שני (M.A.) במינהל עסקים תואר ראשון (B.A.) בחינוך בין תחומי הסמכה בהדרכת נוער, גישור, דירקטור, ניהול קהילה התמחות בדיני מקרקעין, היבטים ציבוריים בתכנון ובבניה...

אושר: מימון להתמודדות בפריימריז

ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה היום את הצעת החוק שמטרתה להעניק מימון למתמודדים בפריימריז במפלגות השונות.

המטרה: להפיל את הימין בכל מחיר

המשפטן ד"ר חיים משגב לערוץ 7: "אני מכיר את נתניהו - הוא אדם ישר, לא יטיל אגורה שחוקה לכיסו. אמצעי התקשורת פועלים באלימות".כתב בני טוקר.

דרעי: נמליץ תמיד על מועמד הימין

יו"ר ש"ס משבח את היחסים הטובים עם הבית היהודי, "עזבו את משקעי העבר והרעות הקודמות, אנחנו מנהלים שיחות רבות ושותפות טובה".

התייעצות חירום בלשכת נתניהו

שרים וח"כים המקורבים לראש הממשלה זומנו ללשכה, במטרה לגבש אסטרטגיה להתמודדות תקשורתית מול החקירות והמתקפות.

השר יריב לוין היועמ"ש בולם את חוק הלאום

שר התיירות יריב לוין שרות להעביר את חוק הלאום בקריאה ראשונה עד סוף המושב, מכשילות את קידומו.

גדעון סער לגבאי ״לשסות ציבור בציבור זו לא דרך חדשה״

גדעון סער משיב לגבאייושב הראש החדש של מפלגת העבודה תקף את ממשלת נתניהו והבטיח לדאוג לדימונה ולא רק לעמונה. סער: ״לשסות ציבור בציבור זו לא דרך חדשה״

קרב בין הליכוד לבית היהודי "חוק ירושלים"

נתניהו התחייב לקדם עוד במושב הנוכחי את החוק שהעביר בטרומית חבר מפלגתו דיכטר, אך שתי המפלגות רבות על הוועדה שבה יתקיימו הדיונים. במפלגתו של בנט דורשים כי אלו יהיו בוועדת החוקה שבראשותה, אך בליכוד דורשים ועדה מיוחדת בראשותה

ח"כ אורן חזן משגר איום לעבר ראש הממשלה

"אני אומר לראש הממשלה - לא תעלה ולא תקום שום תוכנית לחלוקת ירושלים, ואם תעלה - הממשלה הזו תיפול", הבהיר.

דרעי וגפני פוצצו את הפגישה עם נתניהו

דרעי וגפני נטשו בזעם את ישיבת ראשי הקואליציה על חוק הגיור במחאה על כך שנתניהו מבקש להמתין עם אישור החוק.

הליכוד שלנו משתתף בצערו בני ביטון על מות אביו ז"ל

הליכוד שלנו משתתף בצערו של חברנו וראש עיריית דימונה בני ביטון בשל פטירת אביו אברהם ביטון ז"ל.ההלוויה תתקיים ביום חמישי ה' תמוז התשע"ז 29.06.17בשעה 17:00 בבית העלמין בדימונה.יושבים שבעה ברח' הפסגה 47 דימונה.מבקשים לומר למשפחה:שלא תדעו עוד צער.

ח"כ יואב קיש הסרת חסמים מדיניים מבנייה לאחר הריסה שבוצעה בהתיישבות.

ח"כ קיש מציין כי העניין מבחינתו הוא לא להצביע על עניין של אי קיום הבטחות, אלא להעביר מסר ברור הנוגע להתיישבות.

גדעון סער יוזם: ועידת חינוך

מטרת הוועידה היא לתת במה לרעיונות חדשניים ופורצי דרך בתחום החינוך, לשמוע קולות מהשטח ולגבש מסקנות לקידום מערכת החינוך בישראל.

בצל המשבר: נתניהו יכנס את ראשי הקואליציה לדון בחוק הגיור נתניהו מבקש לדחות בחצי שנה את המשך קידום החוק ולהקים ועדה ציבורית שתדון בנושא.

ראש הממשלה יכנס הבוקר את ראשי הקואליציה לפני שימריא לצרפת, עקב דרישת החרדים להעלות את החוק לסדר היום בוועדת השרים כבר ביום ראשון הקרוב. בלשכתו ניסו לגבש פתרון למשבר, שבמסגרתו קידום החוק יידחה בחצי שנה

אריאל וסמוטריץ' נגד בנט: פילוג - אסון לציונות הדתית

אנשי האיחוד הלאומי פנו ליו"ר הבית היהודי בניסיון למנוע את הפיצול הפוליטי בימין הדתי: "טעות קשה ברמה הערכית ובפן האלקטורלי, ההצעה שנרוץ בפריימריז של מפלגתך מעלה ספק לגבי ככוונותיך"

עימות חוזר בין חזן לאדלשטיין חוק שיעכב התמודדות יו"ר כנסת לנשיאות

חזן והיו"ר אדלשטיין כבר רשמו חיכוכים רבים, אולם כעת חזן מגיש הצעת חוק - הדורשת מיו"ר הכנסת צינון של שלוש שנים לפני התמודדות עם מקום במשכן הנשיא, ועשויה להאפיל על כוונותיו של אדלשטיין. "התפקיד מעניק לו יתרון בלתי הוגן", טען חזן

חופשה למצביעי הפריימריז

הכנסת אישרה היום (ב') לקריאה ראשונה את הצעת החוק של יו"ר הקואליציה דוד ביטן ויו"ר ועדת הכנסת יואב קיש

סער הליכוד צריך להוביל את המדיניות החברתית ולא דרך קבלני משנה

השר חיים כץ אמר באירוע, ''הנכים צריכים לקבל את היכולת לחיות בכבוד ולהתפרנס ככל יכולתם מבלי שהמדינה תפגע להם בקצבה. כבר השנה נצא בתוכנית תקדימית עבור 15,000 קשישים עריריים שאין להם מטפל ונדאג להם לביקור יומי של שעה ונוודא שלא חסר להם אוכל במקרר.

סער הכנסת צריכה להיות המילה האחרונה

שר החינוך לשעבר קרא לחקיקת הסדר עם שני עקרונות יסוד: עיגון סמכות בית המשפט העליון לפסול חקיקה הסותרת חוקי יסוד מחד, ומתן הזכות לכנסת לומר את "המילה האחרונה" מאידך, אולם ברוב מיוחס.

הזוגיות של כחלון וגלנט מתפרקת

שר האוצר ושר השיכון מזמן "כבר לא" לנוכח העובדה שגלנט נערך להתמודדות עתידית בליכוד ואפילו לא משתדל להסתיר זאת. ואולם, מדי שבוע נאלצים השניים להתייצב מול המצלמות בעודם חונכים תכניות מחיר למשתכן. אך במערכת הפוליטית מעריכים כי פיטוריו הם רק שאלה של זמן

בוקר דורשת את התפטרותו של פרופ׳ שמחון*

אולי ממגדל השן בו פרופ׳ שמחון נמצא, קשה להבחין באוכלוסיות החלשות״.

ח"כ ירון מזוז נעדר מ-30 ישיבות,

סגן השר ירון מזוז (ליכוד), יושב ראש 'יש עתיד', יאיר לפיד וחבר הכנסת חמד עמאר

*חה"כ בוקר: הסכסוך בין הכבאים לנציבות מסכן את אזרחי ישראל*

‎סגנית יו"ר הכנסת, ויו"ר הועדה חה"כ נאוה בוקר, זימנה את נציגי ארגון הכבאים ונציגי נציבות הכבאות, בעקבות המשבר המתמשך ברשות הארצית לכבאות והצלה. אחת מתוצאות המשבר היא אי הפעלתו של בית הספר לכבאות מזה למעלה מחצי שנה

העיתונאי סרנה יגאל יפצה את בנימן ושרה נתניהו ב - 115 אלף שקל

בית משפט השלום בתל אביב קיבל היום (ראשון) את תביעת לשון הרע שהגישו ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נגד העיתונאי יגאל סרנה

השרה רגב נחבלה

השרה רגב נפלה במהלך סיור בגליל - ושברה את ידהשרת התרבות והספורט ביקרה בכפר ג'ת-ינוח, לרגל אירוע הוקרה למורשת הדרוזית, ובמהלך הליכה בחשיכה מעדה ונפלה. היא המשיכה בסדר יומה כרגיל, ולאחר שהתגברו הכאבים - פונתה לבית חולים ואובחן שבר בידה.

נתניהו אין הקפאה או עצירה בבנייה ביו"ש

אין מי שדואג להתיישבות יותר מראש הממשלה נתניהו והוא עושה זאת תוך שמירה מושכלת גם על האינטרסים הלאומיים והבינלאומיים של מדינת ישראל".

ש"ס במגעים עם אלי ישי -אלי ישי סירב להגיב לדברים.

ש"ס נערכת ל"יום שאחרי" דרעי. כבר במהלך חקירת יו"ר המפלגה ועם פרסום החשדות נגדו, החלו בכירים במגעים עם היו"ר לשעבר אלי ישי על חזרתו לראשות המפלגה. גורמים בש"ס הכחישו: "התמיכה בדרעי מוחלטת, אין תרחיש שלא הוא ימשיך להנהיג"

איוב קרא הנסיון לפגוע בתדמיתי פוגע במשפחתי

קרא הבטיח שיפעל על פי צו מצפונו ואמונתו "למען כלל ישראל

נתניהו בדק אפשרות לצרף את לוין ורגב לקבינט

בקבינט המדיני-ביטחוני נמצאים כיום עשרה חברים, כשחמישה מהם מתוקף חוק: ראש הממשלה ושר החוץ נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן, שר האוצר משה כחלון, השר לביטחון הפנים גלעד ארדן ושרת המשפטים איילת שקד.

איוב קרא שר תקשורת

ראש הממשלה הודיע הבוקר (ראשון) כי החליט למנות לתפקיד את השר איוב קרא. נתניהו נמנע מלהחזיק בתיק בשל החקירות בעניינו.

יו"ר הכנסת אדלשטיין ה"סלפי" של חזן שערוריה

בראיון לגלי צה"ל גינה אדלשטיין בחריפות את חבר הכנסת אורן חזן ממפלגתו, בעקבות צילום ה"סלפי" שעשה עם נשיא ארצות הברית.

כחלון עוד קדנציה באוצר אחרי זה אני פורש

לא רוצה לרוץ לראשות הממשלה כחלון הנתק עם נתניהו קיים אבל הוא ראש הממשלה ויש יחסי עבודה

טראמפ: נפעם מירושלים והעם היהודי

נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, הגיע למוזאון ישראל לנאום המרכזי של ביקורו בארץ.

מי הם הימין בליכוד ?

שרי האגף הימני בליכוד מתגלים פעם אחר פעם כחסרי עמדה עצמאית ממשית מול ראש הממשלה דווקא בנקודות הקריטיות ביותר. פרשנות.(הכותב שלמה פיטוטרקובסקי ערוץ 7)

בנט לנשיא טראמפ : " הגיע הזמן להכיר בירושלים"

חזן התעלה על עצמו במהלך טקס קבלת הפנים וביקש לצלם סלפי עם הנשיא האמריקאי, למורת רוחו של ראש הממשלה, שביקש ממנו להפסיק .

ביטן: "נמאסת, די לרדוף אחריך"; רגב: "לפחות תעשה דיאטה"

לדברי גורמים שנכחו בישיבת שרי הליכוד, יו"ר הקואליציה והשרה התעמתו בצעקות, על רקע היעדרות רגב מההצבעה על החוק לפיצול התאגיד. "מי את בכלל? כולה שרת התרבות", הטיח ביטן, שספג ממנה עקיצה. העימות נקטע אחרי שנתניהו התערב: "הקשיבו לביטן". לאחר כשעה קלה הם התפייסו

נתניהו בכוונתו לקדם את ''חוק הלאום'' המעגן בחוק את היותה של ישראל מדינת העם היהודי

"נמשיך לקדם את חוק הלאום, גם עקב ביטול נגינת ההמנון באוניברסיטה העברית"

ניר ברקת ירושלים לנצח

ניר ברקת ערך (שישי) אירוע חגיגי לחברי מפלגת הליכוד, לרגל יום ירושלים וחגיגות ה-50 לאיחודה של העיר.

נתניהו הציע לשר התיירות יריב לוין את תפקיד שר התקשורת

בעקבות העתירות, הבהיר היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לראש הממשלה כי יתקשה להגן על המינוי בבג"ץ, ונתניהו החליט להפקיד את התיק באופן זמני בידיו של הנגבי. ואולם, תקופת מילוי מקום של שר מוגבלת לשלושה חודשים בלבד, ועל פי החוק, לא ניתן להאריכה והיא תפוג ב-21 במאי

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי העברת השגרירות האמריקנית לירושלים

"הזמן להעברת השגרירות האמריקאית לירושלים הוא שנת היובל לאיחוד העיר, בירתנו הנצחית

גדעון סער טעינו בכך ששילמנו פיצויים והתנצלנו בפרשת המרמרה

סער התייחס הבוקר (שני) בשורת ראיונות בכלי התקשורת למתקפה של נשיא טורקיה על מדינת ישראל ומדיניותה.

ועדת האתיקה אישרה צירוף יועצים פרלמנטרים לנסיעות ח"כים לחו"ל

היועצים יוכלו להצטרף במימון גוף ציבורי או הכנסת עצמה, בכפוף לאישור. ח"כ אורן חזן כינה את ההחלטה "בזבנית"

ראש הקואליציה ביטן ח"כ רוזנטל חוצפן

כזכור, רוזנטל אמר הבוקר לעמליה דואק כי "לאנשים בעשירייה האחרונות של הליכוד יש איי קיו משותף כשאתה מחבר את כולו... אני סיימתי. הם הבינו". הוא הוסיף לקול צחוק הקהל: "אלה אנשים שלא ראוי שהם בכנסת".

הממשלה :ידונו מחדש ב"חוק הלאום"

הסערה חוזרת? שנה וחצי לאחר שהוקם צוות שנועד לגבש נוסח מוסכם לחוק השנוי במחלוקת, הוא יעלה לדיון בוועדת השרים לענייני חקיקה. יוזם החוק, ח"כ דיכטר:בשנים האחרונות הוצגו בכנסת גרסות שונות לחוק דומה, וראש הממשלה בנימין נתניהו אף הבהיר כמה פעמים שבכוונתו לקדם חוק יסוד שיעגן הכרה רשמית בכך שישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי

השר איוב קרא סבור שאונסק"ו הוא ארגון שפשט את הרגל

"אנחנו לא צריכים גושפנקא מאף אחד"

דוד ביטן "נגיע עם החרדים לפשרה על השבת !

לדבריו, "שלוש סוגיות יהוו משבר אפשרי לקואליציה במושב הקיץ הקרוב: נושא השבת, חוק הכותל, ומשבר היחסים בין נתניהו למשה כחלון, אבל את כולם נצלח".

היום: הפריימריז לראשות הבית היהודי

30,734 מתפקדי הבית היהודי יוכלו היום לממש את זכותם ולהצביע לראשות המפלגה. גורם בכיר: חשש משאננות שתקשה על פעילותו של בנט.

נתניהו על העימות עם הורים שכולים בכנסת: "מצר שהדברים נאמרו"

נתניהו על העימות עם הורים שכולים בכנסת: "מצר שהדברים נאמרו"ארבעה ימים אחרי שחברי הכנסת ממפלגתו התעמתו עם משפחות שכולות, התייחס ראש הממשלה לתקרית בפעם הראשונה: "טוב שהם התנצלו באופן מידי"

עימות בוטה בין חזן לזוהר "סרסור, קצת מודעות עצמית"בושה

חבר הכנסת אורן חזן קרא בטוויטר לחברו לסיעה מיקי זוהר להתפטר, וזה ענה לו: "סרסור שבית המשפט קבע שהוא צורך סמים". חזן המשיך לתקוף ואיים: "ספר מה גרם לך לשקול לפרוש מהכנסת". גליק ניסה להרגיע את הרוחות והעיר: "חברים, מה נפל עליכם?"

השר חיים כץ רוצים לפגוע בי

שר הרווחה חיים כץ הגיב הבוקר (חמישי) לחשדות נגדו, ותקף את מנהל רשות החברות הממשלתיות אורי יוגב שלטענתו מנסה לפגוע בו דרך בנו.

ביטן בולם את ההטבות של כחלון

יו"ר הקואליציה ח''כ דוד ביטן (הליכוד) תקף את השר כחלון שלטענתו בעבר איים עליו כי יפרק את הממשלה בשל ביקורתו על תכנית להפחתת הדיור של שר האוצר.

נתניהו: מאמר מביש ובזוי

ראש הממשלה תוקף את עיתון "הארץ" שפרסם מאמר נגד הציבור הדתי לאומי תחת הכותרת 'מסוכנים יותר מהחיזבאללה'.

סקר: סער בראש הליכוד גורף יותר מנדטים מנתניהו !

בסקר שפורסם בחדשות 10 עלה כי אם הבחירות היו נערכות היום, הייתה הליכוד מקבלת 27 מנדטים ומפסידה ליש עתיד בפער של שני מנדטים. אם שר הפנים לשעבר, שהודיע על שובו לפוליטיקה, היה עומד בראש מפלגת השלטון, היו שתיהן מקבלות 29 מנדטים התאמה לכהן כראש הממשלה, נתניהו מוביל

גדעון סער יש לי את הסיכוי להיות רה"מ

"אמרתי לאורך כל הדרך כי אחזור לפוליטיקה, במסגרת 'הליכוד'

השר ישראל כץ''אהיה מנהיג הליכוד''

השר ישראל כץ שב ומבהיר כי יתמודד על ראשות הליכוד בתום עידן נתניהו. "עד היום היו לליכוד ארבעה מנהיגים ובכוונתי להיות החמישי".

הליכוד הפך ללאומני

יעלון לא עוצר מתח ביקורת על מפלגת הליכוד והעומד בראשה - ראש הממשלה בנימין נתניהו.הסקרים ליעלון כישלון בעת הזו

נתניהו עד שלא יפגש עם כחלון משבר התאגיד לא יסתיים

"הכל ספינים - לא אמיתי ולא רציני"השר משה כחלון אומר כי לא ידוע לו שהסיכום בינו לבין ראש הממשלה בנוגע לתאגיד השתנה. "התאגיד יקום - לא מפחד מבחירות".

ישראל כץ לא גוררים את הציבור לבחירות בגלל התאגיד

כץ תוקף את נתניהו: לא גוררים את הציבור לבחירות בגלל התאגיד שר התחבורה אמר כי פירוק הקואליציה עקב סוגיית השידור הציבורי, לאחר שכבר הגיעו לפתרון בנושא, הוא טעות פוליטית. "זו קואליציית החלומות של הליכוד, מה פתאום ללכת לבחירות?" .לא כך חושבת השרה רגב.

גליק תוקף את דוד ביטן :מעליב,פוגע,לועג

ח"כ גליק הפיץ מכתב פומבי שבו הוא מותח ביקורת חריפה על יו"ר הקואליציה דוד ביטן ועל ראש הממשלה נתניהו שלדבריו מסרב לפגוש אותו.

הפסקת אש ח"כ ביטן ויתר על דרישתו – ח"כ קיש יישאר בוועדת הכנסת

העימות בין שני חברי הכנסת הגיע לסיומו, לאחר שיו"ר הקואליציה הסכים להסיר את דרישתו להדיח את קיש מתפקידו הבכיר ולהשעות את חוקיו. בתמורה, יוותר קיש על חברותו בוועדת ביקורת המדינה ויכריז במליאה על עונשיהם של חברי הליכוד שהפרו משמעת קואליציונית

ביטן קיש איננו נשמע להנחיות הקואליציה

יו"ר ועדת הכנסת, ח"כ יואב קיש, מתריע בפני ראש הממשלה על ריבוי בקשות ההדחה שהונחו על שולחן הוועדה, ומודיע כי לא יקדם אותן.

ח"כ אמסלם לחוקק בחוק ישיבות מועצת עיר בשידור חי

ח"כ דודי אמסלם הגיש הצעת חוק לתיקון פקודת העיריות, שתחייב עיריות ורשויות מקומיות לתעד ולשדר בשידור חי את כל ישיבותיהן.

ח"כ קיש "למנוע כניסת פוליטיקה לקבינט"

יו"ר ועדת הכנסת קורא לחייב את השרים להיבדק במכונת אמת בזמן מלחמה, "זה מה שינטרל את הפוליטיזציה המסוכנת שהיתה בצוק איתן".

נתניהו: אף קבינט לא היה מעודכן יותר אני מגבה את מפקדי צהל

ראש הממשלה בנימין נתניהו פתח את ישיבת הסיעה בהתייחסות למסעותיו המדיניים ולדו"ח מבקר המדינה על "צוק איתן"

חזן יעלון הוא שר הביטחון הגרוע בתולדות המדינה

ח"כ אורן חזן תוקף את שר הביטחון לשעבר ואומר: לא צריך לקרוא את דו"ח המבקר כדי להבין שיעלון הוא שר הביטחון הגרוע בתולדות המדינה.

"לא אתן לשקד לפגוע בקואליציה"

"חבל שהעיתונאים שוב נענים בחפץ לב לתדרוכים של שרת המשפטים איילת שקד", אמר יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן.

ח"כ אבי דיכטר פתרונות המוצעים לסיום הסכסוך הערבי ישראלי.

כל מי שמנסה להלך עלינו אימים, צריך להיות לו ברור – לא נאפשר מצב שבו תהיה מדינה שיהיה בה רוב ערבי''.

כץ: אתמודד ביום שאחרי נתניהו - ואנצח

שר התחבורה ישראל כץ מתכוון להתמודד על ראשות הליכוד אך לא נגד נתניהו. "'תפקידי הוא לשמור על נצחיותו של עם ישראל''.

אקוניס: עם לא מוסר את אדמתו לאויב

שר המדע אופיר אקוניס: אני שמח שפתרון "שתי המדינות" ירד מסדר היום, זאת מהפכה גדולה בשיח שהיה קיים פה בשמונה השנים האחרונות.

"הליכודנקים החדשים" סכנה הם סוס טרויאני

קבוצה מאורגנת שפוקדת חברים לליכוד במטרה להשפיע על הרכב הרשימה

בנט לנתניהו: ''התחייבות צריך לקיים''

"ראש הממשלה חתם על הסכם להקים ישוב לתושבי עמונה. אני בטוח שהוא יעמוד בהתחייבות", צייץ בנט בטוויטר. שקד: לא נפר את ההסכם שנחתם.

גדעון סהר אבקש את אמון הציבור - דרך הליכוד

השר לשעבר בראיון על שמירת שבת, טראמפ, הסכסוך עם הערבים ולימוד תורה. "הקמת מדינת טרור פלסטינית היא רעיון רע, תומך בריבונות".

"שתי מדינות?" נתניהו ייתקל בהתנגדותיו"ר המטה הלאומי בליכוד

יו"ר המטה הלאומי בליכוד מזהיר כי אם ראש הממשלה יציג לנשיא ארה"ב החדש את רעיון "שתי המדינות" הוא יתקל בהתנגדות עזה.

המו"מ הקואליציוני

החרדים מתייצבים לצד נתניהו: "מחפשים סיבות להוריד אותך"

ראשי המפלגות הנחשבות לשותפות בכירות בקואליציה, העניקו רוח גבית לראש הממשלה בצל החקירות המתנהלות נגדו. "אנחנו מצדיעים לך", אמר יו"ר ועדת הכספים משה גפני מיהדות התורה. נתניהו: "מתגברים יחד על הבעיות בשותפות אמיתית"