יום ש', ט’ באב תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  בחירות לכנסת - 21  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  יועמ"ש. מ.המדינה.משפט  |  ליכודיאדה 3 תוצאות  |  בחירות מוניציפלי 2018  
תגובות: 0   צפיות: 44
 
יועמ"ש הכנסת: לח"כים אין סמכות להקים ועדת חקירה לארגוני השמאל
בקואליציה ניסו לקדם הקמת ועדת חקירה פרלמנטרית שתעסוק במימון הארגונים על ידי מדינות זרות. היועמ"ש איל ינון קבע כי "חקירה של ארגונים אזרחיים על רקע אידיאולוגי עומדת בניגוד לעקרונות משטרים בסיסיים" (יקי אדמקר ואלה יום רביעי, 18 באוקטובר 2017, )
קרא עוד...
08:40 (19/10/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 51
 
שרה נתניהו עברה פוליגרף מטעמה על פרשת המונות
רעיית ראש הממשלה, שנגדה מתגבש כתב אישום בגין גלגול הוצאות פרטיות על קופת המדינה, הכחישה כי הורתה לעובדים לנפח את מספר המשתתפים בארוחות או שהייתה מודעת להפרת נהלים. לפי המכון שבו עברה את הבדיקה, היא לא שיקרה, אך לפוליגרף אין משקל מבחינה פלילית
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 145
 
 
השר הנגבי חקריתו של נתניהו רדיפה
הדיווחים על חקירתו הצפויה של ראש הממשלה בנימין נתניהו: השר לשיתוף פעולה אזורי, צחי הנגבי, אומר לגלצ כי מדובר ברדיפה פוליטית מצד השמאל: "אני מתקומם על העובדה שיש כאן מסע לחצים, והם אומרים שהם כבר נואשו לזכות באמון הבוחר, אז כל מה שנותר להם הוא להציף את הפרקליטות ואת היועץ המשפטי לממשלה בתלונות סרק. יש כאן מסע רדיפה, ולהערכתי הוא שוב ייכשל".
תגובות: 0   צפיות: 263
 
בית המשפט: ח"כ חזן השתמש בסמים .לא היה סחר בסמים ונשים
ח''כ אורן חזן מסר בתגובה, ''מקריאה מהירה של פסק הדין שוב אפשר לומר כי עמית סגל וערוץ 2 חוטאים בדיווח שיקרי ומסולף. למרות מסע הכפשות חסר תקדים והתגייסות כל הגווארדיה התקשורתית למען אחד מחבריה, בית משפט בישראל מורה לכתב שנחשב בכיר בישראל לשלם פיצויים בסך 40 אלף שקל וקובע וכי לא היה סחר לא בסמים ולא בנשים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 414
 
השר אלקין יתמווד עצמית לעיריית ירושלים
בעקבות ההתפתחות האחרונה הודיע אלקין כי החליט סופית להתמודד לראשות עיריית ירושלים ברשימה עצמאית וללא תמיכה כספית של הליכוד.אלקין מצפה עדיין לתמיכה פומבית של נתניהו במרוץ שלו.
קרא עוד...
09:39 (19/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
אדלשטיין: אם נתניהו יואשם בשוחד - הציבור יבקש שיסיק מסקנות
יו"ר הכנסת התייחס לחקירות נתניהו, שעמו ערך "סולחה" בשבוע שעבר. "אם יסתיימו בעסקת טיעון, לא מבין למה הוא צריך להתפטר", אמר בשיחה עם עיתונאים. על יחסיו עם רגב: "מי שרוצה ליישר את ההדורים - דלתי פתוחה"
קרא עוד...
22:10 (09/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 290
 
 
 
 
הכנסת אישרה: זו הוועדה שתטפל בחוק הגיוס
מליאת הכנסת אישרה ברוב גדול את הקמת הוועדה המיוחדת שתתכנס בשבוע הבא ותדון בחוק הגיוס החדש. בראש הוועדה: דוד אמסלם. החברים החרדים: בן צור ומקלב (פוליטי)
קרא עוד...
09:31 (26/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
נתניהו לראשי הקואליציה כי אסור להגיע לבחירות כשהנושא של פטור החרדים מגיוס לצה"ל אינו פתיר.
הרב חיים קנייבסקי, ממנהיגי הציבור החרדי-ליטאי, וזה הורה לו "לא לשבור את הכלים" אלא להגיע להסכמות על החוק.
קרא עוד...
09:26 (18/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 307
 
 
 
 
השר כ"ץ: "מעריך שארה"ב תכיר בקרוב בריבונותה של ישראל בגולן"
שר התחבורה והמודיעין אמר בראיון בלעדי ברויטרס כי "התגובה הכי מכאיבה לאיראנים היא הכרה בשליטתנו ברמה", והוסיף: "זה הזמן המושלם לבצע את המהלך הזה, הנושא כבר נמצא בדיונים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 171
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה נתניהו עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו
רופאו האישי של נתניהו, ד"ר צבי ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו.
קרא עוד...
09:51 (28/03/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 168
 
 
 
 
 
 
 
אדלשטיין: "היכן שמתגלה שחיתות - צריך למגר אותה בלי פשרות"
יו"ר הכנסת נאם במסגרת אירוע הענקת 'אות אבירי איכות השלטון': "אם נאמץ משוואה לפיה פוליטיקה שווה שחיתות זו תהיה בכייה לדורות, אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארדן על דברי נתניהו: "מסכים עם חלק מהם, לא עם הסגנון"
השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה נגד המלצות המשטרה והבהיר כי הוא מגבה את לובשי המדים. "אני לא מטיל דופי בתפקידה", אמר ארדן. "יש צדק בחלק מדברי נתניהו, לא שלם עם כל האמירות"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 217
 
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 141
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 186
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 636
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 179
 
 
 
 
 
 
מה פשר זירוז חקירות ראשי הרשויות?
ראש עיריית חדרה וכמה מאנשי העירייה נעצרו, בחודש שעבר היו אלה גורמים בעיריית בית שמש ואנשי עיריית נצרת. גם בערים ראשון לציון צפת וערים נוספות מתקיימות חקירות. אך האם יש קשר בין עיתוי פיצוץ הפרשות לבין הבחירות המוניציפאליות הממשמשות ובאות?
קרא עוד...
12:35 (06/06/18) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
תחקיר חדשות 2 חשף חשד לשחיתות פוליטית בליכוד העולמי" דנון טענות כוזבות.
משכורות במיליונים לחברי ליכוד ולבני משפחה תמורת תמיכה בפריימריז. אלה החשדות שעולים מתחקיר על פועלו של שגריר ישראל באו"ם דני דנון, שביצע מהלכים כדי לקדם את עצמו ולהפוך לאחד האנשים החזקים ביותר במפלגת הליכוד.יעקב חגואל, סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית "הטענות בכתבה הן מופרכות וחסרות שחר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יועמ"ש הכנסת דרש מביטן לא להגיש ברדיו; ביטן: "מה הבעיה?"
לאחר שיו"ר הקואליציה החליף את זהבי ברדיו 103, לוואלה! NEWS נודע כי היועץ המשפטי איל ינון הנחה אותו שלא לשוב על כך - אלא שביטן לא החליט אם להיעתר להוראה. בעקבות השידור בוטלה ישיבת הנהלת הקואליציה, הרשות השניה: "יש בשידור טעם לפגם"
קרא עוד...
21:13 (13/11/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
בג"ץ לח"כ גליק: "רוצה לעלות להר הבית? תתפטר מהכנסת"
השופט מלצר דן בעתירתו של חבר הכנסת מהליכוד, שביקש לעלות למקום הקדוש וטען כי שם הוא יכול "לשפוך את נפשו". השופט הסביר: לשררה יש יתרונות וחסרונות
קרא עוד...
09:09 (18/10/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
מקורביו של שטייניץ על מעצר מקורביו: "ימסור עדות אם יידרש"
יועצו הפוליטי של שטייניץ רמי טייב נעצר אתמול במסגרת חקירת הפרשה ועוכב לחקירה בחשד לעבירות של לקיחת שוחד, תיווך לשוחד, בקשירת קשר ובהלבנות הון. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של טייב, בן 49, עד ליום רביעי. בבקשת המעצר נגדו נכתב כי במהלך כהונתו של טייב בתפקיד ציבורי הוא "ביצע פעולות על מנת לקדם אינטרסים של איש עסקים תוך שהוא מקבל לידיו כספים בתמורה לפעולות אלו". עוד צוין בבקשה כי טייב חשוד שתיווך לשוחד בין איש העסקים לאיש ציבור מכהן.
תגובות: -1   צפיות: -1
העימות בין אלשיך לאמסלם: הוגשה תלונה במשטרה נגד חה"כ
בעקבות דבריו של יו"ר ועדת הפנים כי יפנה למח"ש נגד המפכ"ל, התלוננה יו"ר ארגון זכויות השוטרים במשטרת חולון. "דבריו מהווים חשד לעבירה של הסתה וסחיטה באיומים"
קרא עוד...
09:05 (14/11/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
קציני משטרה עוברים בדיקות פוליגרף במסגרת חקירות ראש הממשלה
קציני משטרה עוברים בדיקות פוליגרף בדיקת ההדלפות בפרשות ראש הממשלה • כחלק מהשינויים שערך מפכ"ל השוטרים מתושאלים לא רק לגבי הדלפות, אלא גם על קשרים עם עיתונאים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 90
תלונה במשטרה: מי הפיץ את ההודעה שמאשימה את גדעון סער בפוטש?
הודעה שהופצה כביכול מטעם ליכוד NEWS בקבוצות של חברי מרכז ופעילי ליכוד, בגנותו של השר לשעבר, עוררה סערה ואף הוגשה תלונה למשטרה בנושא (כתב אריק בנדר - מעריב)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 144
כתב אישום יוגש נגד ח"כ חזן בעבירות של תקיפת עובד ציבור
חזן יואשם בתקיפת עובד ציבור והעלבת עובד ציבור, עקב אירוע שהתרחש ב- 2014, אז תקף את מנכ"ל עיריית אריאל וגידף את ראש העיר."חשוב לזכור - מדובר במקרה שבו הוגשו תלונות הדדיות ע"י פוליטיקאים
קרא עוד...
13:23 (04/09/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 69
ח"כ אמסלם: לאסור קיום חקירה פלילית נגד ראש ממשלה בעבירות קלות
בצל הבדיקה נגד נתניהו הודיע יו"ר ועדת הפנים כי יגיש הצעת חוק בנושא במושב החורף. לפי הצעתו של הח"כ מהליכוד, ראש הממשלה ייחקר על העבירות בתום כהונתו. "אי אפשר להעסיק אותו בכל יום בחקירות", טען. על העיתוי: "עדכנו אותי כשיש חלון פנוי"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 174
מנדלבליט מאשר: נפתחה בדיקה בעניינו של ראש הממשלה
בהודעה של משרד המשפטים נמסר כי הוחלט לפתוח בבדיקה בעניינו של נתניהו, "בעקבות מידע שהתקבל בעניינים הנוגעים בין היתר לראש הממשלה". לשכת נתניהו: "כמו במקרים קודמים, גם כאן לא יהיה כלום"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 327
יומן חדשות
סיעת הליכוד
הקואליציה
הממשלה - 34
פוליטי-מדיני
בחירות 2018
ליכודיאדה 3
אירועי חנוכה 2017
כנסים וסיורים
הכנסת
תוצאות לכנסת ה - 20
אירועים
יומן פוליטי
מרכז הליכוד
קבוצת שורשים
ארכיון
מתמודדים חדשים
סקרים
הצעות חוק
מפלגות
המצודה
תוצאות פריימריז 2014
מבקר המדינה - ומשפט
המוניציפלי בחירות 2018
מוקדי כוח בליכוד
ברכות לראש השנה
מירב שמולי, לוביסטית ופעילת ליכוד ותיקה מראשון לציון, נעצרה
שמולי, שנחשבת למקורבת מאוד לח"כ ביטן עבדה לצדם של בכירים בליכוד
קרא עוד...
10:52 (05/02/18)
רובי מוסט
תגובות: -1
צפיות: -1
שאול הכנעני, נהגו של ח"כ דוד ביטן, נעצר בפרשת השחיתות בראשון לציון
החשוד, שהיה בעבר פעיל פוליטי, טען מנגד: "אני העוזר הפרלמנטרי שלו. אני עושה פוליטיקה".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 160
ח"כ אורן חזן מותר על חסינות
הח"כ מהליכוד הודיע כי הוא מוותר על בקשת חסינות - וצפוי להיות מואשם בתקיפת עובד ציבור, העלבת עובד ציבור והתנהגות פסולה, שאירעו לפני שנבחר לכנסת
קרא עוד...
12:17 (07/11/17)
רובי מוסט
תגובות: 0
צפיות: 57