יום ש', ט’ באב תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  בחירות לכנסת - 21  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  יועמ"ש. מ.המדינה.משפט  |  ליכודיאדה 3 תוצאות  |  בחירות מוניציפלי 2018  
תגובות: 0   צפיות: 44
 
 
 
 
 
הסרת המגנומטרים בהר הבית שגיאה
באשר לעמדתה האישית אודות הסרת המגנומטרים אומרת ח"כ חוטובלי כי לטעמה "ממשלת ישראל הייתה צריכה להיות עקבית בנושא אמצעי המיגון בהר הבית אחרי הפיגוע. לא יעלה על הדעת שאחרי פיגוע עם נשק אוטומאטי שבו רצחו שני שוטרים ישראליים נהיה ללא מיגון נוסף.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
אבי דיכטר "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו
יו"ר ועדת חוץ וביטחון ח"כ אבי דיכטר אמר כי "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו. אני, כמו רבים אחרים, דוחה בשאט נפש את אלה שמנסים להרשיעו עוד בטרם נחקר, ולגזור את דינו בטרם עשה זאת בית משפט. כרזות בנוסח 'אשם עד שתוכח חפותו' הן הוכחה נוספת שהקמפיין המתנהל הוא לא רק נגד נתניהו, אלא נגד הליכוד כולו". דיכטר הוסיף כי הוא "סומך על מערכות אכיפת החוק מהמשטרה דרך הפרקליטות ועד היועץ המשפטי לממשלה, שיעשו את מלאכתן המקצועית והממלכתית ודוחה מכל וכל את הלחצים המופעלים עליהם לעשות כרצון המפגינים".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
"מסע ציד" או "שחיתות"? תומכי הליכוד מפולגים בשל חקירות רה"מ
מצד אחד ניצבים מי שאומרים "אנו עם נתניהו עד שתוכח אשמתו". מצד שני, יש המאמינים כי "זו התקופה הכי שחורה שלנו". ואולם, הם מסכימים ש"האש מלחכת את הבית" (הכותב מו"ל אתר הליכוד שלנו)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
דוד ביטן, " התארגנות מסודרת של אנשי שמאל שרוצים להשתלט על המפלגה".
בליכוד הכריזו על מאבק נגד קבוצת המתפקדים הליברלית שנתפסת כניסיון השתלטות עוין - אבל היא לא היחידה שמשתמשת בשיטת הפריימריז כדי להשפיע מבפנים על מפלגת השלטון. מהוועדים ועד הסניפים - קבוצות ההתפקדות המאורגנת בליכוד
תגובות: -1   צפיות: -1
 
סער במסע לכבוש מחדש את לבבותיהם של חברי מרכז הליכוד ומתפקדי התנועה
בזמן שהיה פעיל במפלגה כמעט כל ראשי הרשויות מהליכוד וחברי המרכז בפרפריה היו תומכים מובהקים של שר הפנים. הוא היה היורש "הטבעי" מבחינתם. כשעזב רביים נדדו למחוזות אחרים כמו אלו של השר גלעד ארדן והשר ישראל כץ. עכשיו צפוי קרב פוליטי סוער.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
נתניהו: "לא תהיה עוד עקירת יישובים בארץ ישראל
בטקס לציון 50 שנה להתיישבות בשומרון אמר ראש הממשלה כי נעשות פעולות לפיתוח השומרון. "אנחנו שומרים על ההתיישבות ומפתחים אותה", הוסיף, "זו ארצנו, חזרנו כדי להישאר ולתמיד"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
ביטן: "נמאסת, די לרדוף אחריך"; רגב: "לפחות תעשה דיאטה"
לדברי גורמים שנכחו בישיבת שרי הליכוד, יו"ר הקואליציה והשרה התעמתו בצעקות, על רקע היעדרות רגב מההצבעה על החוק לפיצול התאגיד. "מי את בכלל? כולה שרת התרבות", הטיח ביטן, שספג ממנה עקיצה. העימות נקטע אחרי שנתניהו התערב: "הקשיבו לביטן". לאחר כשעה קלה הם התפייסו
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
סער הכנסת צריכה להיות המילה האחרונה
שר החינוך לשעבר קרא לחקיקת הסדר עם שני עקרונות יסוד: עיגון סמכות בית המשפט העליון לפסול חקיקה הסותרת חוקי יסוד מחד, ומתן הזכות לכנסת לומר את "המילה האחרונה" מאידך, אולם ברוב מיוחס.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
עימות חוזר בין חזן לאדלשטיין חוק שיעכב התמודדות יו"ר כנסת לנשיאות
חזן והיו"ר אדלשטיין כבר רשמו חיכוכים רבים, אולם כעת חזן מגיש הצעת חוק - הדורשת מיו"ר הכנסת צינון של שלוש שנים לפני התמודדות עם מקום במשכן הנשיא, ועשויה להאפיל על כוונותיו של אדלשטיין. "התפקיד מעניק לו יתרון בלתי הוגן", טען חזן
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
הפסקת אש ח"כ ביטן ויתר על דרישתו – ח"כ קיש יישאר בוועדת הכנסת
העימות בין שני חברי הכנסת הגיע לסיומו, לאחר שיו"ר הקואליציה הסכים להסיר את דרישתו להדיח את קיש מתפקידו הבכיר ולהשעות את חוקיו. בתמורה, יוותר קיש על חברותו בוועדת ביקורת המדינה ויכריז במליאה על עונשיהם של חברי הליכוד שהפרו משמעת קואליציונית
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
ראש הקואליציה ביטן ח"כ רוזנטל חוצפן
כזכור, רוזנטל אמר הבוקר לעמליה דואק כי "לאנשים בעשירייה האחרונות של הליכוד יש איי קיו משותף כשאתה מחבר את כולו... אני סיימתי. הם הבינו". הוא הוסיף לקול צחוק הקהל: "אלה אנשים שלא ראוי שהם בכנסת".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
ד"ר רן ברץ פורש מתפקידו
יועצו האסטרטגי של ראש הממשלה והממונה על תחום ההסברה, הודיע לנתניהו כי ברצונו לפרוש.כזכור, בנובמבר 2015 ביקש נתניהו למנות את ברץ לראש מערך ההסברה הלאומי. התבטאויות של ברץ בגנות אובמה וריבלין שנמצאו בחשבון הפייסבוק שלו גרמו לשרים בממשלה להודיע שלא יתמכו במינוי. במקום זאת החליט נתניהו למנות את ברץ ליועצו האישי,
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה בנימין נתניהו שוב מפריחים בלונים ,לא יהיה כלום
"לצערי אני לא יכול למסור פרטים. מה שאני כן יכול לומר לכם היום, כשאני יודע במה מדובר, ואני אומר לכם את זה בביטחון מלא: לא יהיה כלום כי אין כלום", אמר נתניהו.בישיבת הממשלה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
לא עוצר ליברמן מינה את השר לשעבר עוזי לנדאו ליו"ר רפאל הבא
עם מינויו של לנדאו לתפקיד יו"ר רפאל, שהיא חברה ביטחונית בבעלות המדינה, משלים ליברמן סבב מינויים בחברות הביטחוניות הממשלתיות - כולם של שרים לשעבר מטעם מפלגתו
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
יעלון תקף את ההנהגה: "עסוקה בפלגנות ומנסה לקושש קולות"
שר הביטחון לשעבר משה יעלון תקף היום (רביעי) את הממשלה בדברים שנשא ב"פורום בר אילן" באוניברסיטת בר אילן. "ההנהגה המכהנת עסוקה בפלגנות ובפוליטיקה קטנה – פעם נגד ערבים, פעם נגד מתנחלים,
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
השר אלקין יתמווד עצמית לעיריית ירושלים
בעקבות ההתפתחות האחרונה הודיע אלקין כי החליט סופית להתמודד לראשות עיריית ירושלים ברשימה עצמאית וללא תמיכה כספית של הליכוד.אלקין מצפה עדיין לתמיכה פומבית של נתניהו במרוץ שלו.
קרא עוד...
09:39 (19/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
אדלשטיין: אם נתניהו יואשם בשוחד - הציבור יבקש שיסיק מסקנות
יו"ר הכנסת התייחס לחקירות נתניהו, שעמו ערך "סולחה" בשבוע שעבר. "אם יסתיימו בעסקת טיעון, לא מבין למה הוא צריך להתפטר", אמר בשיחה עם עיתונאים. על יחסיו עם רגב: "מי שרוצה ליישר את ההדורים - דלתי פתוחה"
קרא עוד...
22:10 (09/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 290
 
 
 
 
הכנסת אישרה: זו הוועדה שתטפל בחוק הגיוס
מליאת הכנסת אישרה ברוב גדול את הקמת הוועדה המיוחדת שתתכנס בשבוע הבא ותדון בחוק הגיוס החדש. בראש הוועדה: דוד אמסלם. החברים החרדים: בן צור ומקלב (פוליטי)
קרא עוד...
09:31 (26/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
נתניהו לראשי הקואליציה כי אסור להגיע לבחירות כשהנושא של פטור החרדים מגיוס לצה"ל אינו פתיר.
הרב חיים קנייבסקי, ממנהיגי הציבור החרדי-ליטאי, וזה הורה לו "לא לשבור את הכלים" אלא להגיע להסכמות על החוק.
קרא עוד...
09:26 (18/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 307
 
 
 
 
השר כ"ץ: "מעריך שארה"ב תכיר בקרוב בריבונותה של ישראל בגולן"
שר התחבורה והמודיעין אמר בראיון בלעדי ברויטרס כי "התגובה הכי מכאיבה לאיראנים היא הכרה בשליטתנו ברמה", והוסיף: "זה הזמן המושלם לבצע את המהלך הזה, הנושא כבר נמצא בדיונים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 171
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה נתניהו עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו
רופאו האישי של נתניהו, ד"ר צבי ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו.
קרא עוד...
09:51 (28/03/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 168
 
 
 
 
 
 
 
אדלשטיין: "היכן שמתגלה שחיתות - צריך למגר אותה בלי פשרות"
יו"ר הכנסת נאם במסגרת אירוע הענקת 'אות אבירי איכות השלטון': "אם נאמץ משוואה לפיה פוליטיקה שווה שחיתות זו תהיה בכייה לדורות, אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארדן על דברי נתניהו: "מסכים עם חלק מהם, לא עם הסגנון"
השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה נגד המלצות המשטרה והבהיר כי הוא מגבה את לובשי המדים. "אני לא מטיל דופי בתפקידה", אמר ארדן. "יש צדק בחלק מדברי נתניהו, לא שלם עם כל האמירות"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 186
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 636
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 179
 
 
 
 
 
 
הרדיפה אחרי נתניהו - קבלת טובות הנאה
מלשכת ראש הממשלה נתניהו נמסר אז בתגובה: "הטענות משוללות יסוד. אנחנו חוזרים ואומרים - לא יהיה כלום כי אין כלום".השר לוין אני משוכנע שראש הממשלה יענה על כל שאלה. בסופו של דבר אין לי ספק שגם זה יהיה מאחורינו".
תגובות: -1   צפיות: -1
דוד ביתן נתניהו לא מתכוון להתפטר
יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן (הליכוד) הבהיר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מתכוון להתפטר מתפקידו גם אם יוגש נגדו כתב אישום בתום חקירת המשטרה בעניינו.בשיחה עם כתבים הזכיר ביטן כי בניגוד לנטען בכלי התקשורת, נתניהו כלל לא חשוד ולא נחקר בפרשת הצוללות (תיק 3000) ובפרשת בזק.
קרא עוד...
12:21 (18/07/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
ביטן לא מתחרט על דבריו "שב"כ פחדנים
מהתבטאותו שעוררה סערה, ולפיה "שב"כ פחדנים, הם רק רוצים לחזור הביתה בשלום"."אמרתי שיש להבחין בין הלוחמים שעושים עבודה יומיומית מצוינת, לבין ההנהגה שלהם", הסביר ביטן את ההתבטאות שעוררה את הסערה, "בהערכות האסטרטגיות שלהם הם פחדנים".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יוזמה בליכוד: שטייניץ ימונה ליו"ר הסוכנות, ביטן יהפוך לשר . ?
אפשרות מינויו של שטייניץ ליו"ר הסוכנות גם זוכה לתמיכה נלהבת של הפדרציות היהודיות שרואות בו גורם מתון שיחתור לדיאלוג בעם היהודי. שטייניץ התנגד בשעתו לביטול מתווה הכותל והזהיר ממשבר חריף עם יהדות ארה"ב — אזהרה שהתממשה.שטייניץ מסר אמש בתגובה שהנושא "כרגע לא על הפרק".(כתב איתמר אייכנר)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סער הליכוד צריך להוביל את המדיניות החברתית ולא דרך קבלני משנה
השר חיים כץ אמר באירוע, ''הנכים צריכים לקבל את היכולת לחיות בכבוד ולהתפרנס ככל יכולתם מבלי שהמדינה תפגע להם בקצבה. כבר השנה נצא בתוכנית תקדימית עבור 15,000 קשישים עריריים שאין להם מטפל ונדאג להם לביקור יומי של שעה ונוודא שלא חסר להם אוכל במקרר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בהתערבות נתניהו: ברקת הודיע על סיום השביתה בירושלים
ראש עיריית ירושלים נענה למתווה שגיבש ראש הממשלה והסכים להפסקת השביתה שנמשכה ארבעה ימים - מבלי שנענו דרישותיו. לפי ההסכם, המו"מ בין העירייה לאוצר ייפתח מחדש, והדרישות יעלו לדיון בממשלה שכן ייתכן שיידרש קיצוץ רוחבי כדי לממנן. האוצר צייץ בזלזול: "0:1" - ומחק
תגובות: -1   צפיות: -1
יו"ר הקואליציה נגד ח"כ בוקר: "שיקרה כדי להרשים את ציבור הנכים"
ח"כ נאוה בוקר לא הצביעה עם הקואליציה נגד החוק להשוואת שכר הנכים לשכר המינימום, והעלתה פוסט שבו טענה כי נענשה על ידי יו"ר הקואליציה דוד ביטן. בקואליציה זעמו על השקר והיום תקף אותה ח״כ ביטן: "חבר כנסת צריך לומר את האמת". היא בתגובה: "היועצת של ביטן התקשרה בשמו ליועצת שלי. שמחה שהעונש בוטל"
קרא עוד...
11:52 (09/12/16) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
מיקי זוהר "התקציב לא יעבור בלעדיי, לא מעניין אותי אף אחד,
הקלטה של חברי הכנסת מיקי זוהר ודוד ביטן שנחשפה בגל"צ שופכת מעט אור על ההתנהלות בקואליציה ערב אישור התקציב. ח"כ בליכוד הגיע הזמן להטיל הגבלות על זוהר.נעשה הכל שהוא לא יהיה בכנסת הבאה אומר זוהר. ""אני אעשה נזק יותר גדול מכל מה שכולכם חושבים. אתם לא מכירים אותי עדיין. אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? תאיים על נאוה בוקר המסכנה. תשב בשקט יותר טוב". דוד ביטן: "אל תאיים עליי, מי אתה? אני יו"ר הקואליציה חבוב".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הליכודיאדה תוצאות אמת - ומפתיעות.
העשירייה הראשונה של המדגם על פי סדר התוצאות: מירי רגב, גילה גמליאל, מיקי זוהר, אופיר אקוניס, יולי אדלשטיין, גלעד ארדן, יואב קיש, דוד ביטן, אבי דיכטר, אמיר אוחנה.
קרא עוד...
14:32 (29/01/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
יומן חדשות
סיעת הליכוד
הקואליציה
הממשלה - 34
פוליטי-מדיני
בחירות 2018
ליכודיאדה 3
אירועי חנוכה 2017
כנסים וסיורים
הכנסת
תוצאות לכנסת ה - 20
אירועים
יומן פוליטי
מרכז הליכוד
קבוצת שורשים
ארכיון
מתמודדים חדשים
סקרים
הצעות חוק
מפלגות
המצודה
תוצאות פריימריז 2014
מבקר המדינה - ומשפט
המוניציפלי בחירות 2018
מוקדי כוח בליכוד
ברכות לראש השנה
ח"כ יואב קיש הסרת חסמים מדיניים מבנייה לאחר הריסה שבוצעה בהתיישבות.
ח"כ קיש מציין כי העניין מבחינתו הוא לא להצביע על עניין של אי קיום הבטחות, אלא להעביר מסר ברור הנוגע להתיישבות.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
אוחנה מאיים: לא אצביע עם הקואליציה
ח"כ אמיר אוחנה דורש לשנות את עמדת המדינה בסוגיית אימוץ בידי זוגות להט"בים. השר חיים כץ הודיע שבכוונתו לבחון מחדש את הסוגיה.

תגובות: -1
צפיות: -1
ח"כ בוקר לדבוק בדרכנו ולהבהיר לכולם, שפה זו מדינת ישראל
בנוגע לאיומים על חייו של מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי, אמרה ח"כ בוקר כי "מדובר בחציית קווים אדומים. מפקד המחוז נקט בצעד אמיץ. אני מחזקת את כוחות הביטחון ובראשם את ניצב יורם הלוי, על פעולה נכונה וראויה״.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
חזן הגיע ל"קרב" עם המחוקק הירדני בגשר אלנבי - וחזר בהוראת נתניהו
גורמים בהנהלת המסוף הודיעו למשרד החוץ כי המחוקק יחיא א-סעוד לא יגיע למקום, לאחר שהזמין את חזן לקרב היאבקות "אם הוא גבר", במקביל, ראש הסגל בלשכת נתניהו הורה לחבר הכנסת שלא להגיע. חזן: "מודה שאני מאוכזב"
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
לינץ' תקשורתי בראש הממשלה
שרת התרבות מירי רגב שוחחה עם ראש הממשלה, "הציבור מבין היטב שמנסים להפיל את נתניהו בכל דרך".
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
נתניהו על העימות עם הורים שכולים בכנסת: "מצר שהדברים נאמרו"
נתניהו על העימות עם הורים שכולים בכנסת: "מצר שהדברים נאמרו"ארבעה ימים אחרי שחברי הכנסת ממפלגתו התעמתו עם משפחות שכולות, התייחס ראש הממשלה לתקרית בפעם הראשונה: "טוב שהם התנצלו באופן מידי"

תגובות: -1
צפיות: -1
ניר ברקת ירושלים לנצח
ניר ברקת ערך (שישי) אירוע חגיגי לחברי מפלגת הליכוד, לרגל יום ירושלים וחגיגות ה-50 לאיחודה של העיר.

תגובות: -1
צפיות: -1
איוב קרא הנסיון לפגוע בתדמיתי פוגע במשפחתי
קרא הבטיח שיפעל על פי צו מצפונו ואמונתו "למען כלל ישראל
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
השרה רגב נחבלה
השרה רגב נפלה במהלך סיור בגליל - ושברה את ידהשרת התרבות והספורט ביקרה בכפר ג'ת-ינוח, לרגל אירוע הוקרה למורשת הדרוזית, ובמהלך הליכה בחשיכה מעדה ונפלה. היא המשיכה בסדר יומה כרגיל, ולאחר שהתגברו הכאבים - פונתה לבית חולים ואובחן שבר בידה.

תגובות: -1
צפיות: -1
ח"כ ירון מזוז נעדר מ-30 ישיבות,
סגן השר ירון מזוז (ליכוד), יושב ראש 'יש עתיד', יאיר לפיד וחבר הכנסת חמד עמאר
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
בוקר דורשת את התפטרותו של פרופ׳ שמחון*
אולי ממגדל השן בו פרופ׳ שמחון נמצא, קשה להבחין באוכלוסיות החלשות״.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
חופשה למצביעי הפריימריז
הכנסת אישרה היום (ב') לקריאה ראשונה את הצעת החוק של יו"ר הקואליציה דוד ביטן ויו"ר ועדת הכנסת יואב קיש
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
רגב: נתניהו עובר לינץ' ציבורי
"חקירת נתניהו מתנהלת בתקשורת עם הדלפות מלאות בשקרים וחצאי אמיתות. יש כאן וירוס 'אנטי ביבי' ואנחנו נפרק אותו", הבטיחה השרה.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
חזן יעלון הוא שר הביטחון הגרוע בתולדות המדינה
ח"כ אורן חזן תוקף את שר הביטחון לשעבר ואומר: לא צריך לקרוא את דו"ח המבקר כדי להבין שיעלון הוא שר הביטחון הגרוע בתולדות המדינה.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
ח"כ קיש "למנוע כניסת פוליטיקה לקבינט"
יו"ר ועדת הכנסת קורא לחייב את השרים להיבדק במכונת אמת בזמן מלחמה, "זה מה שינטרל את הפוליטיזציה המסוכנת שהיתה בצוק איתן".
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
נתניהו עד שלא יפגש עם כחלון משבר התאגיד לא יסתיים
"הכל ספינים - לא אמיתי ולא רציני"השר משה כחלון אומר כי לא ידוע לו שהסיכום בינו לבין ראש הממשלה בנוגע לתאגיד השתנה. "התאגיד יקום - לא מפחד מבחירות".
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
גליק תוקף את דוד ביטן :מעליב,פוגע,לועג
ח"כ גליק הפיץ מכתב פומבי שבו הוא מותח ביקורת חריפה על יו"ר הקואליציה דוד ביטן ועל ראש הממשלה נתניהו שלדבריו מסרב לפגוש אותו.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
גדעון סער יש לי את הסיכוי להיות רה"מ
"אמרתי לאורך כל הדרך כי אחזור לפוליטיקה, במסגרת 'הליכוד'

תגובות: -1
צפיות: -1
ביטן בולם את ההטבות של כחלון
יו"ר הקואליציה ח''כ דוד ביטן (הליכוד) תקף את השר כחלון שלטענתו בעבר איים עליו כי יפרק את הממשלה בשל ביקורתו על תכנית להפחתת הדיור של שר האוצר.

תגובות: -1
צפיות: -1
השר איוב קרא סבור שאונסק"ו הוא ארגון שפשט את הרגל
"אנחנו לא צריכים גושפנקא מאף אחד"

תגובות: -1
צפיות: -1
גדעון סער טעינו בכך ששילמנו פיצויים והתנצלנו בפרשת המרמרה
סער התייחס הבוקר (שני) בשורת ראיונות בכלי התקשורת למתקפה של נשיא טורקיה על מדינת ישראל ומדיניותה.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
נתניהו בטקס הסרת הלוט מאנדרטת אלטלנה

תגובות: -1
צפיות: -1
רוני שטרן - לכנסת
מתמודד כעת ברשימת הליכוד לכנסת על משבצת מחוז גליל ועמקים.

תגובות: -1
צפיות: -1
יו"ר הקואליציה ביטן: "הייתי מעדיף שהערבים לא יגיעו לקלפי בכלל"
"נאוה בוקר היא שקרנית שמנסה לעשות עליי סיבוב", אמר באירוע. "היא מפיצה עליי שקרים גסים. שתגיע קודם לוועדות הכנסת ולא תעשה עליי סיבוב".
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
ח"כ נורית קורן: עושה דין לעצמה .ביטן מוליך אותי שולל
חברת הכנסת נורית קורן מסבירה במכתב חריף לנתניהו מדוע החליטה לעזוב את משכן הכנסת בעיצומן של ההצבעות על תקציב המדינה.מקורבי ביטן היא מבניה שמצבה הפולטי בשפל

תגובות: -1
צפיות: -1
חזן לגלאון: "סרסורית של מחבלים"
ח"כ חזן ויו"ר סיעת מרצ, ח"כ גלאון, ניהלו ויכוח סוער במהלך דיון בוועדת החינוך בנושא שוברים שתיקה,
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
"פנינו לתקופה ארוכה של יציבות"
השר יריב לוין מדבר לפני ישיבת הממשלה על הפערים בין הליכוד וישראל ביתנו ומבהיר: זה ייגמר היום או לכל המאוחר – מחר.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
תחת ממשלת ליכוד - לא יכול לבוא חורבן
צעירי המפלגה שלחו מכתב בהול לחברי הסיעה ובו הם דורשים מהם לעשות כל שביכולתם כדי למנוע את הריסת היישוב עמונה.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
אושר חוק הדחת חברי הכנסת: "תמרור אזהרה למי שינצל לרעה את מעמדו"
על פי ההצעה, מליאת הכנסת תוכל ברוב של 90 ח"כים להפסיק חברותם של ח"כים שהסיתו לגזענות או הביעו תמיכה במאבק מזויין נגד המדינה. החוק לא יחול על דבריה של חנין זועבי בעבר
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1