יום ו', כז’ בכסלו תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  יצירת קשר  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  מבקר המדינה - ומשפט  |  ארכיון  
שר הבריאות יעקב ליצמן התפטר מהממשלה
הגשתי מכתב התפטרות בעקבות עבודות בשבת ברכבת ישראל", אמר ליצמן. "בכל הדורות ידענו שהשבת שומרת עלינו. ידענו שזה יסוד הברית בין עם ישראל לקדוש ברוך הוא. לצערי, רכבת ישראל הפכה את השבת ליום השיפוץ הלאומי. אני חושב שזה בניגוד להסכם הקואליציוני, בניגוד לסטטוס-קוו. אני מאחל לכולם בהצלחה".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
נתניהו: סיכוי נמוך להצטרפות הרצוג, אקרא לליברמן להיכנס לממשלה
בישיבת ראשי הקואליציה התייחס ראש הממשלה למגעים המזדחלים עם המחנה הציוני ואמר כי "לא נראה שהפערים ניתנים לגישור". במקום זאת, הוא מתכוון להציע לישראל ביתנו לחבור לממשלה. ליברמן: "כשתהיה פנייה רצינית - נתייחס"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 23
 
זעם על דברי ליברמן להקפאת בנייה: "לא משקף עמדת הממשלה"
במועצת יש"ע טענו כי דבריו של שר הביטחון "חמורים" ודרשו ממנו הבהרות. סגנית שר החוץ חוטובלי: "הדברים נאמרו על דעת עצמו בלבד". לשכת נתניהו: "נקשיב לשרים". באופוזיציה בירכו: "להקשיב לליברמן"
תגובות: -1   צפיות: -1
 
הממשלה אישרה את מינויו הקבוע של נתניהו לתפקיד שר הכלכלה
החליט לעשות כך משום שנגד מינויו של אריה דרעי לתפקיד שר הפנים תלויה ועומדת עתירה בבג"ץ. ראש הממשלה נמנע לפי שעה מחלוקת תיק הכלכלה כמו גם תפקידים נוספים שצפויים להתפנות בסבב התיקים הקרוב
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 652
 
 
 
 
השר אקוניס באוהל המחאה מול בית נתניהו: "באתי לחזק"
ח"כ אופיר אקוניס הגיע היום (רביעי) לאוהל המחאה של מתיישבי השומרון מול ביתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. "באתי לכאן לחזק את המתיישבים ואת הממשלה במאבקה בטרור הפלסטיני", אמר אקוניס והוסיף, "הבנייה בארצנו היא בזכות - ולא בחסד". אקוניס קרא לחדש את הבנייה בגדה: "בלי קשר להתגברות הטרור".
תגובות: -1   צפיות: -1
 
"אסור לחזור לבחירות בעוד שנתיים"

ריבלין הטיל את הרכבת הממשלה הבאה על יו"ר הליכוד וראש הממשלה הנוכחי בנימין נתניהו. "נרגש כאילו זו הפעם הראשונה
קרא עוד...
 
אדלשטיין: קואליציית ה-61 לא תחזיק מעמד

"ברגע שאנשים מתחילים לתפוס יותר ביטחון ולהתאכזב ממשהו - יתחילו הצרות", מזהיר יו"ר הכנסת ומציג שתי אפשרויות להרחבת ממשלת נתניהו.
קרא עוד...
 
 
 
 
 
 
 
"מצטער שדורשים מבני בגין לפרוש"

ארדן סיפר כי שוחח עם בגין. "אני מאוד מצטער שבעקבות הצטרפותי דורשים את עזיבתו".
קרא עוד...
 
 
 
שטייניץ - שר האנרגיה והתשתיות

קרא עוד...
 
 
איוב קרא: שוחחתי עם הרצוג, הוא מעוניין בממשלת אחדות

ח"כ איוב קרא מספר כי יצחק הרצוג אמר לו מפורשות שהוא לא פוסל הליכה לאחדות וכי לו שליטה במפלגת העבודה במידה והמהלך יצא לפועל.
קרא עוד...
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 132
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 222
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 183
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 635
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 178
 
 
 
נתניהו: "לא תהיה עוד עקירת יישובים בארץ ישראל
בטקס לציון 50 שנה להתיישבות בשומרון אמר ראש הממשלה כי נעשות פעולות לפיתוח השומרון. "אנחנו שומרים על ההתיישבות ומפתחים אותה", הוסיף, "זו ארצנו, חזרנו כדי להישאר ולתמיד"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 490
 
סער במסע לכבוש מחדש את לבבותיהם של חברי מרכז הליכוד ומתפקדי התנועה
בזמן שהיה פעיל במפלגה כמעט כל ראשי הרשויות מהליכוד וחברי המרכז בפרפריה היו תומכים מובהקים של שר הפנים. הוא היה היורש "הטבעי" מבחינתם. כשעזב רביים נדדו למחוזות אחרים כמו אלו של השר גלעד ארדן והשר ישראל כץ. עכשיו צפוי קרב פוליטי סוער.
תגובות: 0   צפיות: 666
 
דוד ביטן, " התארגנות מסודרת של אנשי שמאל שרוצים להשתלט על המפלגה".
בליכוד הכריזו על מאבק נגד קבוצת המתפקדים הליברלית שנתפסת כניסיון השתלטות עוין - אבל היא לא היחידה שמשתמשת בשיטת הפריימריז כדי להשפיע מבפנים על מפלגת השלטון. מהוועדים ועד הסניפים - קבוצות ההתפקדות המאורגנת בליכוד
תגובות: 0   צפיות: 395
 
 
 
"מסע ציד" או "שחיתות"? תומכי הליכוד מפולגים בשל חקירות רה"מ
מצד אחד ניצבים מי שאומרים "אנו עם נתניהו עד שתוכח אשמתו". מצד שני, יש המאמינים כי "זו התקופה הכי שחורה שלנו". ואולם, הם מסכימים ש"האש מלחכת את הבית" (הכותב מו"ל אתר הליכוד שלנו)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 632
 
אבי דיכטר "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו
יו"ר ועדת חוץ וביטחון ח"כ אבי דיכטר אמר כי "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו. אני, כמו רבים אחרים, דוחה בשאט נפש את אלה שמנסים להרשיעו עוד בטרם נחקר, ולגזור את דינו בטרם עשה זאת בית משפט. כרזות בנוסח 'אשם עד שתוכח חפותו' הן הוכחה נוספת שהקמפיין המתנהל הוא לא רק נגד נתניהו, אלא נגד הליכוד כולו". דיכטר הוסיף כי הוא "סומך על מערכות אכיפת החוק מהמשטרה דרך הפרקליטות ועד היועץ המשפטי לממשלה, שיעשו את מלאכתן המקצועית והממלכתית ודוחה מכל וכל את הלחצים המופעלים עליהם לעשות כרצון המפגינים".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 491
 
 
 
הסרת המגנומטרים בהר הבית שגיאה
באשר לעמדתה האישית אודות הסרת המגנומטרים אומרת ח"כ חוטובלי כי לטעמה "ממשלת ישראל הייתה צריכה להיות עקבית בנושא אמצעי המיגון בהר הבית אחרי הפיגוע. לא יעלה על הדעת שאחרי פיגוע עם נשק אוטומאטי שבו רצחו שני שוטרים ישראליים נהיה ללא מיגון נוסף.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 353
 
 
 
 
 
 
 
 
עימות חוזר בין חזן לאדלשטיין חוק שיעכב התמודדות יו"ר כנסת לנשיאות
חזן והיו"ר אדלשטיין כבר רשמו חיכוכים רבים, אולם כעת חזן מגיש הצעת חוק - הדורשת מיו"ר הכנסת צינון של שלוש שנים לפני התמודדות עם מקום במשכן הנשיא, ועשויה להאפיל על כוונותיו של אדלשטיין. "התפקיד מעניק לו יתרון בלתי הוגן", טען חזן
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 339
 
סער הכנסת צריכה להיות המילה האחרונה
שר החינוך לשעבר קרא לחקיקת הסדר עם שני עקרונות יסוד: עיגון סמכות בית המשפט העליון לפסול חקיקה הסותרת חוקי יסוד מחד, ומתן הזכות לכנסת לומר את "המילה האחרונה" מאידך, אולם ברוב מיוחס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 312
 
ביטן: "נמאסת, די לרדוף אחריך"; רגב: "לפחות תעשה דיאטה"
לדברי גורמים שנכחו בישיבת שרי הליכוד, יו"ר הקואליציה והשרה התעמתו בצעקות, על רקע היעדרות רגב מההצבעה על החוק לפיצול התאגיד. "מי את בכלל? כולה שרת התרבות", הטיח ביטן, שספג ממנה עקיצה. העימות נקטע אחרי שנתניהו התערב: "הקשיבו לביטן". לאחר כשעה קלה הם התפייסו
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 425
 
 
ראש הקואליציה ביטן ח"כ רוזנטל חוצפן
כזכור, רוזנטל אמר הבוקר לעמליה דואק כי "לאנשים בעשירייה האחרונות של הליכוד יש איי קיו משותף כשאתה מחבר את כולו... אני סיימתי. הם הבינו". הוא הוסיף לקול צחוק הקהל: "אלה אנשים שלא ראוי שהם בכנסת".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 601
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר רן ברץ פורש מתפקידו
יועצו האסטרטגי של ראש הממשלה והממונה על תחום ההסברה, הודיע לנתניהו כי ברצונו לפרוש.כזכור, בנובמבר 2015 ביקש נתניהו למנות את ברץ לראש מערך ההסברה הלאומי. התבטאויות של ברץ בגנות אובמה וריבלין שנמצאו בחשבון הפייסבוק שלו גרמו לשרים בממשלה להודיע שלא יתמכו במינוי. במקום זאת החליט נתניהו למנות את ברץ ליועצו האישי,
תגובות: 0   צפיות: 195
 
 
 
ראש הממשלה בנימין נתניהו שוב מפריחים בלונים ,לא יהיה כלום
"לצערי אני לא יכול למסור פרטים. מה שאני כן יכול לומר לכם היום, כשאני יודע במה מדובר, ואני אומר לכם את זה בביטחון מלא: לא יהיה כלום כי אין כלום", אמר נתניהו.בישיבת הממשלה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 289
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא המדינה נגד "הצל": "נולדתי לליכוד שהיה בו אור, לא צללים"
באירוע פורום פיס לחינוך נשאל ריבלין כיצד אדם שהוא סמל לבריונות רשת "מקבל פרס" בצורת התפקדות לליכוד. תגובתו זכתה למחיאות כפיים סוערות. הנשיא ציין עוד: "הסתה יכולה להיות מכוונת מכל צד". הצל: "לא בא לי לטנף על הנשיא"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 187
 
 
 
 
יעלון תקף את ההנהגה: "עסוקה בפלגנות ומנסה לקושש קולות"
שר הביטחון לשעבר משה יעלון תקף היום (רביעי) את הממשלה בדברים שנשא ב"פורום בר אילן" באוניברסיטת בר אילן. "ההנהגה המכהנת עסוקה בפלגנות ובפוליטיקה קטנה – פעם נגד ערבים, פעם נגד מתנחלים,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 254
 
לא עוצר ליברמן מינה את השר לשעבר עוזי לנדאו ליו"ר רפאל הבא
עם מינויו של לנדאו לתפקיד יו"ר רפאל, שהיא חברה ביטחונית בבעלות המדינה, משלים ליברמן סבב מינויים בחברות הביטחוניות הממשלתיות - כולם של שרים לשעבר מטעם מפלגתו
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 321
 
כשברקע גל הפיגועים הרצחניים התכנסו הערב במעלה אדומים שרים, חברי כנסת
*בדברי המגילה עליה חתמו נכתב, בין השאר : ״אנו החתומים מטה, רואים בהחלת הריבונות על מעלה אדומים במהלך ישראלי עצמאי, ללא קשר או תלות בהסכמים מדיניים כלשהם - צעד צודק. ציוני. מתבקש. ואחראי. מן הראוי שיתקבל בהבנה ע"י אומות העולם
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 129
 
שר התחבורה והמודיעין, ישראל כ״ץ:"יש לגרש עוד הלילה את משפחתו של רוצח הנערה מקרית ארבע לסוריה
שר התחבורה והמודיעין, ישראל כ״ץ: "יש לגרש עוד הלילה את משפחתו של רוצח הנערה מקרית ארבע לסוריה או לעזה. רק גירוש משפחות מחבלים יכול לשמש אמצעי הרתעה מפני ביצוע מעשי רצח על ידי צעירים מוסתים שחונכו לשנאה ולרצח יהודים. פניתי אל חה״כ דוד ביטן מגיש החוק שיזמתי להביא אותו מיידית להצבעה במליאת הכנסת".
תגובות: 0   צפיות: 175
 
 
 
 
 
 
יעלון נפגש עם תורמים מרכזיים בליכוד: "יחליט על עתידו בקרוב"
למערכת נודע כי שר הביטחון לשעבר נפגש בי-ם עם משלחת תורמים. יעלון טען, לדברי אחד מהנוכחים, כי הוא "מודאג ממה שקורה בליכוד". מקורב ליעלון: "הוא נחוש להמשיך, יקבל החלטה בקרוב"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 184
 
 
 
 
 
 
ח"כ ביטן יבקש לחון את אלאור אזריה: "לגבות חיילים גם אם טעו"
ביטן יחל בהחתמת עצומה באינטרנט ובדוכנים ברחבי הארץ, הפונה לנשיא ונועדה להביע את "תמיכת העם" בחייל שהואשם בהריגת המחבל בחברון. בפנייה, מתבקש ריבלין לחון את אזריה "כשם שראשי השב"כ קיבלו חנינה בפרשת קו 300"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 200
 
 
 
12:55 (27/11/17) רובי מוסט
נתניהו בדק אפשרות לצרף את לוין ורגב לקבינט
בקבינט המדיני-ביטחוני נמצאים כיום עשרה חברים, כשחמישה מהם מתוקף חוק: ראש הממשלה ושר החוץ נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן, שר האוצר משה כחלון, השר לביטחון הפנים גלעד ארדן ושרת המשפטים איילת שקד.
קרא עוד...
22:39 (28/05/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
נתניהו הציע לשר התיירות יריב לוין את תפקיד שר התקשורת
בעקבות העתירות, הבהיר היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לראש הממשלה כי יתקשה להגן על המינוי בבג"ץ, ונתניהו החליט להפקיד את התיק באופן זמני בידיו של הנגבי. ואולם, תקופת מילוי מקום של שר מוגבלת לשלושה חודשים בלבד, ועל פי החוק, לא ניתן להאריכה והיא תפוג ב-21 במאי
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 82
איום הפיטורים הוסר? כץ נועד עם ראש הסגל של נתניהו
שר התחבורה נפגש עם יואב הורוביץ בניסיון להגיע לפתרון במשבר החריף בין כץ לבין רה"מ. בליכוד מעריכים: מדובר בצעד המעיד כי השר לא יידרש כעת לעזוב את תפקידו
קרא עוד...
13:52 (04/09/16) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 140
נתניהו נזף בחיים כץ וביקש שיחליף חולצה לפני ישיבת הממשלה: "לא מכובד"
ראש הממשלה כעס על שר העבודה והרווחה, שהגיע לישיבה הבוקר בחולצת פולו עם פסים ולא בלבוש רשמי. כץ נאלץ לצאת החוצה ושב כעבור כמה דקות עם חולצה מכופתרת
קרא עוד...
14:47 (18/09/16) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
גמליאל על רגב: "חוסר הבנה בדמוקרטיה"; כחלון: "הממשלה צריכה חופשה"
השרה לשוויון חברתי התייחסה לדבריה של שרת התרבות, שאמרה כי לא ייתכן ששר התקשורת לא ישלוט בתאגיד הציבורי. "בלתי נתפס ששומעים את זה במדינה דמוקרטית", אמרה בריאיון לאולפן וואלה! NEWS. רגב ליועמ"ש: "חשוף את הפרוטוקל המלא". הליכוד: "בנט נאבק למען השמאל"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 221
מי יזכה בתיק החוץ? השרים מפעילים שרירים לקראת חלוקת התיקים
ראש הממשלה צפוי לחלק מחדש את התיקים בממשלה, והשרים מעלים הילוך. ישראל כץ החל ללחוץ על נתניהו בכינוס מזכירות הליכוד, ושר הרווחה חיים כץ צפוי לקבל לידיו את תחום התעסוקה שיחזור למשרד הרווחה
קרא עוד...
09:58 (17/07/16) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 120
המועמד של נתניהו למזכיר הממשלה: מקורבו צחי ברוורמן
גורמים בלשכתו של ראש הממשלה מסרו כי הוא מתכוון למנות לתפקיד את ברוורמן, מנהל מטה הבחירות של הליכוד ב-2013. זאת לאחר שראש הסגל בלשכתו, דוד שרן, ויתר על התפקיד
קרא עוד...
11:47 (16/08/16) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 108
נתניהו וכחלון מתכננים לקצץ בהסכמים הקואליציוניים
ל"בור" התקציבי שעמד על 5.6 מיליארד שקל ב-2016 נוספה עלות ההסכמים הקואליציוניים בהיקף של 8-9 מיליארד שקל - וכעת נדרשים קיצוצים ■ השר דרעי לגל"צ: לא מוכנים לקיצוצים; שיקצצו בתקציב הביטחון
קרא עוד...
10:20 (19/06/15) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 233
בתום לילה סוער: הממשלה אישרה את תקציב המדינה
התקציב אושר ברוב של 20 שרים ונמנע אחד, שר הביטחון משה יעלון. הוא יעמוד על 329.5 מיליארד שקלים בשנת 2015, ו-343.3 מיליארד בשנת 2016. כעת, ההכרעה עוברת לכנסת שתחל את הדיונים על התקציב בחודש הבא
קרא עוד...
09:19 (06/08/15) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
יתחדשו דיוני התקציב: אין הכרעה במחלוקת נתניהו-כחלון
יתחדשו דיוני התקציב: אין הכרעה במחלוקת נתניהו-כחלון המחלוקת העקרונית: האם התקציב יכלול גם את שנת 2017. באוצר טוענים כי לא ניתן לקבוע מה תהיה ההוצאה עד שלא יפורסמו מסקנות ועדת לוקר
קרא עוד...
10:18 (05/07/15) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 83
דחיית ההצבעה על הגז: הסדק הראשון בקואליציית ה-61 של נתניהו מפלס המתח עלה בקואליציה
אחרי שראש הממשלה הבין שלא ישיג רוב להעברת הסמכויות של דרעי, גבר המתח בינו לבין השרים. שיתוף הפעולה המוצלח של האופוזיציה הוכיח את שבריריות הממשלה. חרף המבוכה, יש מי שביקש לסייג: "אסור לעשות לזה דרמטיזציה"
קרא עוד...
11:18 (30/06/15) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 250
משבר ראשון בממשלת נתניהו? חוק הכשרות של ש"ס
המשבר שנוצר בשבוע האחרון סביב סוגיית הכשרות, ובעיקר בנוגע להצעת החוק שהוגשה בנושא, טומן בחובו את כל המרכיבים מהם בנוי משבר קואליציוני – הצעת חוק נפיצה
קרא עוד...
10:45 (26/06/15) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 228
סבב אישורים בממשלה: מינוי אקוניס וצירופו של ליצמן כשר
הממשלה החליטה - ליצמן יצורף כשר נוסף בממשלה ויכהן כשר הבריאות. גם מינויו של אקוניס לשר המדע, הטכנולוגיה והחלל אושר בישיבה. מינוי ליצמן יכנס לתוקף עם אישורו בכנסת
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 137
שר המדע והחלל דני דנון
נכנסתי לתפקידי כשר המדע, הטכנולוגיה והחלל אחרי טקס קבלה חגיגי שנערך בירושלים. נעבוד קשה בכדי שאומת ההייטק לא תהיה כותרת בלבד. אתן דגש משמעותי בקירוב הציבור בפריפריה לתחומי המדע והטכנולוגיה.
09:59 (18/05/15) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
השר ישראל כץ ימשיך לכהן כשר התחבורה ובנוסף לכך הודיע לו נתניהו כי הוא ישמש כשר המודיעין.
עוד הודיע נתניהו לכץ כי הוא יהיה גם חבר הקבינט המדיני-בטחוני. ראש הממשלה איחל לשר כץ הצלחה בתפקידיו המיועדים שבהם ימשיך במהפכת הכבישים והרכבות ברחבי הארץ ובמקביל ימלא את תפקידי השר למודיעין וחבר הקבינט אל מול האתגרים הרבים הניצבים בפני ישראל בזירה המדינית-ביטחונית.
קרא עוד...
10:44 (14/05/15) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 124
בג"ץ נתן אור ירוק להצבעה בכנסת על הגדלת מספר השרים כשדחה את עתירת יש עתיד
בג"ץ נתן אור ירוק להצבעה בכנסת על הגדלת מספר השרים כשדחה את עתירת יש עתיד להוצאת צו ביניים. בקואליציה נערכים לעוצר יציאות עד לאישור החוק. בתשובתן לבג"ץ טענו הכנסת והממשלה: בקשה חריגה וחסרת תקדים. האופוזיציה מתכוננת למלחמה עד הרגע האחרון
קרא עוד...
10:05 (11/05/15) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 76
הספירה לאחור החלה : לנתניהו יש שבוע להשביע את הממשלה
הקואליציה צלחה את המבחן הראשון שלה והעבירה ברוב של 61 ח"כים את התיקון לחוק יסוד: הממשלה בקריאה ראשונה. אדלשטיין הכריז שעלה בידי נתניהו להרכיב ממשלה. הליכוד: "הרחבת הממשלה חוסכת כספי ציבור"
קרא עוד...
07:36 (12/05/15) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 75
תגובות: 0   צפיות: 2
יומן חדשות
סיעת הליכוד
הקואליציה
הממשלה - 34
פוליטי-מדיני
אירועי חנוכה 2017
כנסים וסיורים
הכנסת
תוצאות לכנסת ה - 20
אירועים
יומן פוליטי
מרכז הליכוד
קבוצת שורשים
ארכיון
מתמודדים חדשים
סקרים
הצעות חוק
מפלגות
המצודה
תוצאות פריימריז 2014
מבקר המדינה - ומשפט
המוניציפלי
מוקדי כוח בליכוד
ברכות לראש השנה
השרים שהו 266 יום בחו"ל: מי שיאן הטיסות?
בעשרת החודשים האחרונים שהו שרי הממשלה בחו"ל 266 ימים במצטבר:
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 137
סבב מינויים: איוב קרא ימונה לשר בלי תיק, אלי כהן לשר הכלכלה
הממשלה צפויה לאשר ביום ראשון הקרוב את מינויו של סגן השר איוב קרא מסיעת הליכוד לשר בלי תיק במשרד ראש הממשלה. מינוי נוסף יתבצע במקביל בסיעת כולנו ובמסגרתו ימונה ח"כ אלי כהן לשר הכלכלה, ככל הנראה במהלך השבוע הבא.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
סגנית השר ציפי חוטובלי
אנחנו מציינים השנה 25 שנה לכינון היחסים עם צ'כיה. אני שמחה לארח את שר החוץ הצ'כי לובומיר זאורלק בירושלים
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 64
נתניהו מינה את אקוניס: אחראי על רשות השידור
השר אופיר אקוניס הבהיר כי אגרת הטלוויזיה תבוטל כפי שתוכנן עוד בממשלת נתניהו הקודמת.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 126
הצבעה בממשלה? דרעי ובנט מאיימים להתנגד
במהלך הלילה השיחות בין דרעי לאוצר נקלעו למבוי סתום ובשל כך דרעי מאיים להצביע נגד התקציב. גם בנט הבהיר כי שרי הבית היהודי יתנגדו
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 139
שר הפריפריה אריה דרעי נכנס ללשכתו בירושלים
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי נכנס הבוקר לראשונה ללשכתו החדשה במשרד הפריפריה בשכונת גבעת שאול בירושלים בסמוך למשרד הדתות.

תגובות: 0
צפיות: 72
 
נתניהו דורש כי שר מהליכוד יהיה האחראי על מינוי דיינים. כמו כן דורש ראש הממשלה ששקד לא תעמוד בראש הוועדה למינוי השופטים.
 
 
בטקס מרגש של חילופי שרות שנערך בקריית הממשלה בירושלים. אני מודה לראש הממשלה נתניהו על האמון שנתן בי במינויי לשרת התרבות והספורט ומאחלת הצלחה בהמשך הדרך לשרה היוצאת לימור לבנת.