יום ש', ט’ באב תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  בחירות לכנסת - 21  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  יועמ"ש. מ.המדינה.משפט  |  ליכודיאדה 3 תוצאות  |  בחירות מוניציפלי 2018  
תגובות: 0   צפיות: 44
השר אלקין יתמווד עצמית לעיריית ירושלים
בעקבות ההתפתחות האחרונה הודיע אלקין כי החליט סופית להתמודד לראשות עיריית ירושלים ברשימה עצמאית וללא תמיכה כספית של הליכוד.אלקין מצפה עדיין לתמיכה פומבית של נתניהו במרוץ שלו.
קרא עוד...
09:39 (19/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
אדלשטיין: אם נתניהו יואשם בשוחד - הציבור יבקש שיסיק מסקנות
יו"ר הכנסת התייחס לחקירות נתניהו, שעמו ערך "סולחה" בשבוע שעבר. "אם יסתיימו בעסקת טיעון, לא מבין למה הוא צריך להתפטר", אמר בשיחה עם עיתונאים. על יחסיו עם רגב: "מי שרוצה ליישר את ההדורים - דלתי פתוחה"
קרא עוד...
22:10 (09/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 290
 
 
 
 
הכנסת אישרה: זו הוועדה שתטפל בחוק הגיוס
מליאת הכנסת אישרה ברוב גדול את הקמת הוועדה המיוחדת שתתכנס בשבוע הבא ותדון בחוק הגיוס החדש. בראש הוועדה: דוד אמסלם. החברים החרדים: בן צור ומקלב (פוליטי)
קרא עוד...
09:31 (26/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
נתניהו לראשי הקואליציה כי אסור להגיע לבחירות כשהנושא של פטור החרדים מגיוס לצה"ל אינו פתיר.
הרב חיים קנייבסקי, ממנהיגי הציבור החרדי-ליטאי, וזה הורה לו "לא לשבור את הכלים" אלא להגיע להסכמות על החוק.
קרא עוד...
09:26 (18/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 307
 
 
 
 
השר כ"ץ: "מעריך שארה"ב תכיר בקרוב בריבונותה של ישראל בגולן"
שר התחבורה והמודיעין אמר בראיון בלעדי ברויטרס כי "התגובה הכי מכאיבה לאיראנים היא הכרה בשליטתנו ברמה", והוסיף: "זה הזמן המושלם לבצע את המהלך הזה, הנושא כבר נמצא בדיונים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 171
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה נתניהו עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו
רופאו האישי של נתניהו, ד"ר צבי ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו.
קרא עוד...
09:51 (28/03/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 168
 
 
 
 
 
 
 
אדלשטיין: "היכן שמתגלה שחיתות - צריך למגר אותה בלי פשרות"
יו"ר הכנסת נאם במסגרת אירוע הענקת 'אות אבירי איכות השלטון': "אם נאמץ משוואה לפיה פוליטיקה שווה שחיתות זו תהיה בכייה לדורות, אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארדן על דברי נתניהו: "מסכים עם חלק מהם, לא עם הסגנון"
השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה נגד המלצות המשטרה והבהיר כי הוא מגבה את לובשי המדים. "אני לא מטיל דופי בתפקידה", אמר ארדן. "יש צדק בחלק מדברי נתניהו, לא שלם עם כל האמירות"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 217
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 186
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 636
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 179
 
 
 
 
 
 
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
11:34 (23/11/17) רובי מוסט

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא ידע על המהלך להדחתו של חבר הכנסת בני בגין (הליכוד) מוועדת בפנים - כך טענו אמש (רביעי) גורמים בסביבתו. לדבריהם, מדובר ב"יוזמה מקורית" של יו"ר הקואליציה דוד ביטן ויו"ר הוועדה דודי אמסלם, שלא תואמה עם ראש הממשלה, וכי הוא עצמו למד על כך רק בשעות הערב.בניגוד למה שמקובל לחשוב, ביטן ואמסלם אינם שלוחים שפועלים בשמו של ראש הממשלה בכל דבר ועניין", אמר מקורב לנתניהו לוואלה! NEWS, "הם לא דיברו איתו במהלך היום והוא לא היה מודע לזה". בגין הגיב לראשונה להדחתו ולמהלך שביצע יו"ר הקואליציה ביטן, בשיחה עם וואלה! NEWS: "אנחנו עובדים בחברות, בכנות ובאמון. אלה הם החיים הפוליטיים, זה המנגנון וכך הוא עובד. מבחינת יו"ר הקואליציה, הצעד הזה נעשה בעיתוי נכון ולא בגלל דבריי. יש לדוד תפקיד, הוא המצליף וצריך לדאוג לרוב המליאות ובוועדות". בגין סירב לומר אם יצביע נגד חוק ההמלצות במקרה שיחול על חקירות מתנהלות, בהן חקירותיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו: "הדבר הכי פשוט שאני יכול לומר שבינתיים אין רוב, סיעת כולנו הודיעה שהיא מתנגדת. מעולם לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, גם לא 10 דקות לפניה. במקרה הזה היה צריך לדאוג לרוב בוועדה ולכן החליפו אותי". בגין הודח מהוועדה עקב התנגדותו לחוק ההמלצות, שמטרתו לאסור על המשטרה לסכם חקירות ולהגיש את המלצותיה לפרקליטות המדינה, ודרישתו לקבוע כי החוק לא יחול על חקירותיו של ראש הממשלה. בתגובה להודעה על החלפתו, שנמסרה בשעות הצהריים אמר בגין במליאת הכנסת: "החילוף לא נעשה על דעתי". את מקומו בוועדה ימלא ביטן. בגין ביקש אתמול בדיון בוועדת הפנים לקבוע כי החוק לא יחול על חקירותיו של ראש הממשלה. "בנוסח הזה אין תאריך הגדרה של תאריך תחילת החוק", אמר. "אני רוצה למלא את החסר. שהחוק יחול על חקירות שיתחילו לאחר פרסומו של החוק". ביטן ואמסלם, חברי מפלגתו, ניסו לגרום לו לחזור בו מדבריו, במסגרת שיחות שקיימו איתו באולם המליאה, אך הדבר לא צלח. את ההודעה על הדחתו מסר יו"ר ועדת הכנסת ח"כ יואב קיש. ביטן הסביר כי "עמדת הסיעה היא החשובה. אני מעריך ומכבד את בני בגין, הוא חשוב למפלגת הליכוד, אך לא נאפשר לו להצביע נגד עמדת הסיעה".