יום ש', ט’ באב תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  בחירות לכנסת - 21  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  יועמ"ש. מ.המדינה.משפט  |  ליכודיאדה 3 תוצאות  |  בחירות מוניציפלי 2018  
תגובות: 0   צפיות: 44
השר אלקין יתמווד עצמית לעיריית ירושלים
בעקבות ההתפתחות האחרונה הודיע אלקין כי החליט סופית להתמודד לראשות עיריית ירושלים ברשימה עצמאית וללא תמיכה כספית של הליכוד.אלקין מצפה עדיין לתמיכה פומבית של נתניהו במרוץ שלו.
קרא עוד...
09:39 (19/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
אדלשטיין: אם נתניהו יואשם בשוחד - הציבור יבקש שיסיק מסקנות
יו"ר הכנסת התייחס לחקירות נתניהו, שעמו ערך "סולחה" בשבוע שעבר. "אם יסתיימו בעסקת טיעון, לא מבין למה הוא צריך להתפטר", אמר בשיחה עם עיתונאים. על יחסיו עם רגב: "מי שרוצה ליישר את ההדורים - דלתי פתוחה"
קרא עוד...
22:10 (09/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 290
 
 
 
 
הכנסת אישרה: זו הוועדה שתטפל בחוק הגיוס
מליאת הכנסת אישרה ברוב גדול את הקמת הוועדה המיוחדת שתתכנס בשבוע הבא ותדון בחוק הגיוס החדש. בראש הוועדה: דוד אמסלם. החברים החרדים: בן צור ומקלב (פוליטי)
קרא עוד...
09:31 (26/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
נתניהו לראשי הקואליציה כי אסור להגיע לבחירות כשהנושא של פטור החרדים מגיוס לצה"ל אינו פתיר.
הרב חיים קנייבסקי, ממנהיגי הציבור החרדי-ליטאי, וזה הורה לו "לא לשבור את הכלים" אלא להגיע להסכמות על החוק.
קרא עוד...
09:26 (18/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 307
 
 
 
 
השר כ"ץ: "מעריך שארה"ב תכיר בקרוב בריבונותה של ישראל בגולן"
שר התחבורה והמודיעין אמר בראיון בלעדי ברויטרס כי "התגובה הכי מכאיבה לאיראנים היא הכרה בשליטתנו ברמה", והוסיף: "זה הזמן המושלם לבצע את המהלך הזה, הנושא כבר נמצא בדיונים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 171
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה נתניהו עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו
רופאו האישי של נתניהו, ד"ר צבי ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו.
קרא עוד...
09:51 (28/03/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 168
 
 
 
 
 
 
 
אדלשטיין: "היכן שמתגלה שחיתות - צריך למגר אותה בלי פשרות"
יו"ר הכנסת נאם במסגרת אירוע הענקת 'אות אבירי איכות השלטון': "אם נאמץ משוואה לפיה פוליטיקה שווה שחיתות זו תהיה בכייה לדורות, אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 241
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארדן על דברי נתניהו: "מסכים עם חלק מהם, לא עם הסגנון"
השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה נגד המלצות המשטרה והבהיר כי הוא מגבה את לובשי המדים. "אני לא מטיל דופי בתפקידה", אמר ארדן. "יש צדק בחלק מדברי נתניהו, לא שלם עם כל האמירות"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 217
 
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 141
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 186
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 636
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 179
 
 
 
 
 
 
ח"כ אורן חזן הגיע לאוהל המחאה של המשפחות השכולות והודיע כי יצביע נגד החלטות הקואליציה עד שיועברו התקציבים לביטחון תושבי יו"ש.
22:42 (31/10/17) רובי מוסט

ח"כ אורן חזן מהליכוד הגיע לאוהל המחאה, נפגש עם ראש מועצת שומרון והמשפחות השכולות והודיע כי יצביע נגד החלטות הקואליציה עד שתעבור ההחלטה שתציל חיים ותחזיר את הביטחון לתושבי יו"ש. חזן מצטרף ללמעלה מ- 10 שרים, מהם חמישה חברי קבינט, שני סגני שרים וחברי כנסת רבים מרוב הסיעות שהגיעו לבקר באוהל המחאה מול בית ראש הממשלה. "בימים האחרונים המדינה רועדת וגועשת בגלל סיפורי החוק הצרפתי והדלפות של המשטרה. אבל יש דבר אחד שאמור לזעזע את אמות הסיפים: המצב הביטחוני ביו"ש. המשפחות השכולות יחד עם ראשי המועצות יוסי דגן, אבי נעים, מלאכי לווינגר ואחרים הגיעו לכאן לבית ראש הממשלה באמירה אחת ברורה: 'אדוני ראש הממשלה הבטחת לשפר את המצב הבטחוני. הבטחת לשפר את המצב בכבישים. לדאוג לביטחון. אנחנו דורשים שתקיים את ההבטחות הללו", אמר חזן. "הגעתי לכאן הישר מכיוון שבשבוע שעבר כבר אמרתי שאם בימים הקרובים לא תתקבל החלטת ממשלה, הקואליציה הזו לא תוכל להמשיך להתקיים. אני, יחד עם ח"כים נוספים מהקואליציה מתכוונים להצביע נגד החלטות הקואליציה ולשתק את עבודתה עד אשר תתבצע בפועל העבודה החשובה ביותר - החזרת הבטחון לתושבי יו"ש". חזן הוסיף, "דרכה של תנועת הליכוד הייתה תמיד שזורה בדרכו של עם ישראל וארץ ישראל. הבטחון הוא מרכיב מרכזי. די לנו מלראות עוד משפחות שכולות. אדוני ראש הממשלה, זה בידים שלך. אני יודע שאתה אוהב את העם הזה ואת ההתיישבות הגיע הזמן לזנוח את הדיבורים ופשוט לעשות מעשים". ראש מועצת שומרון יוסי דגן אמר במקום, "אנחנו כאן כי מאסנו בהבטחות. מאסנו בספינים. מאסנו בסיפורים. יש לנו לצערנו חצי מליון תושבים שלא מקבלים את המענה הביטחוני ושבעים מהבטחות. לכן, אנחנו נלך יחד עם חברי הכנסת הנאמנים לארץ ישראל והנאמנים לבטחון ההתיישבות ולבניין ההתיישבות. נלך יחד עם המשפחות השכולות הגיבורות שאמרו - אנחנו כאן בכדי שלא יהיה הפיגוע הבא. עם כל הקושי לשבת ולפתוח את הפצעים מחדש וניתן את כל הגיבוי למהלך הזה כי נשבר לנו שמתיישבי יו"ש הם האחרונים בשרשרת המזון גם בבניה ואפילו בביטחון. "אני קורא לראש הממשלה - תתעשת. תעצור את הדבר הזה ותן את המינימום הנדרש במרכיבים בטחון וכבישים עוקפים כדי שלא נצטרך להגיע למצב חלילה שהממשלה שלנו, אותה אנחנו כל כך אוהבים מזדעזעת גם ברמה הפוליטית". אבי נעים, ראש מועצת בית אריה, הוסיף "אנחנו מאוד מעריכים את ח"כ אורן חזן שהגיע לפה ישר מבית החולים. אין לצערי הרבה חברי כנסת שאוהבים את ארץ ישראל כמו שאורן אוהב ואנחנו מעריכים אותו מאוד על זה. אנחנו פה, על המדרכה, עם המשפחות השכולות. לא נזוז מפה עד שראש הממשלה ימצא לנו את הפתרונות המעשיים. מאסנו בססמאות. מאבנו בכותרות. צריך לעבור לשלב המעשים״.