יום ש', ט’ באב תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  בחירות לכנסת - 21  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  יועמ"ש. מ.המדינה.משפט  |  ליכודיאדה 3 תוצאות  |  בחירות מוניציפלי 2018  
תגובות: 0   צפיות: 44
השר אלקין יתמווד עצמית לעיריית ירושלים
בעקבות ההתפתחות האחרונה הודיע אלקין כי החליט סופית להתמודד לראשות עיריית ירושלים ברשימה עצמאית וללא תמיכה כספית של הליכוד.אלקין מצפה עדיין לתמיכה פומבית של נתניהו במרוץ שלו.
קרא עוד...
09:39 (19/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
אדלשטיין: אם נתניהו יואשם בשוחד - הציבור יבקש שיסיק מסקנות
יו"ר הכנסת התייחס לחקירות נתניהו, שעמו ערך "סולחה" בשבוע שעבר. "אם יסתיימו בעסקת טיעון, לא מבין למה הוא צריך להתפטר", אמר בשיחה עם עיתונאים. על יחסיו עם רגב: "מי שרוצה ליישר את ההדורים - דלתי פתוחה"
קרא עוד...
22:10 (09/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 290
 
 
 
 
הכנסת אישרה: זו הוועדה שתטפל בחוק הגיוס
מליאת הכנסת אישרה ברוב גדול את הקמת הוועדה המיוחדת שתתכנס בשבוע הבא ותדון בחוק הגיוס החדש. בראש הוועדה: דוד אמסלם. החברים החרדים: בן צור ומקלב (פוליטי)
קרא עוד...
09:31 (26/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
נתניהו לראשי הקואליציה כי אסור להגיע לבחירות כשהנושא של פטור החרדים מגיוס לצה"ל אינו פתיר.
הרב חיים קנייבסקי, ממנהיגי הציבור החרדי-ליטאי, וזה הורה לו "לא לשבור את הכלים" אלא להגיע להסכמות על החוק.
קרא עוד...
09:26 (18/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 307
 
 
 
 
השר כ"ץ: "מעריך שארה"ב תכיר בקרוב בריבונותה של ישראל בגולן"
שר התחבורה והמודיעין אמר בראיון בלעדי ברויטרס כי "התגובה הכי מכאיבה לאיראנים היא הכרה בשליטתנו ברמה", והוסיף: "זה הזמן המושלם לבצע את המהלך הזה, הנושא כבר נמצא בדיונים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 171
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה נתניהו עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו
רופאו האישי של נתניהו, ד"ר צבי ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו.
קרא עוד...
09:51 (28/03/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 168
 
 
 
 
 
 
 
אדלשטיין: "היכן שמתגלה שחיתות - צריך למגר אותה בלי פשרות"
יו"ר הכנסת נאם במסגרת אירוע הענקת 'אות אבירי איכות השלטון': "אם נאמץ משוואה לפיה פוליטיקה שווה שחיתות זו תהיה בכייה לדורות, אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארדן על דברי נתניהו: "מסכים עם חלק מהם, לא עם הסגנון"
השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה נגד המלצות המשטרה והבהיר כי הוא מגבה את לובשי המדים. "אני לא מטיל דופי בתפקידה", אמר ארדן. "יש צדק בחלק מדברי נתניהו, לא שלם עם כל האמירות"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 186
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 636
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 179
 
 
 
 
 
 
ליכוד שלנו מרכין את ראשו בשל פטירתו של אורי פרג'
09:05 (24/09/17) רובי מוסט

יו"ר סניף הליכוד בעיר פתח תקווה, אורי פרג', הלך לפנות בוקר לעולמו לאחר שלקה במהלך החג בדום לב.הלוויתו תערך מחר בשעה 16:00 בבית העלמין סגולה בפתח תקווה. במותו הותיר אחריו את אשתו שרה ושלושה ילדים.פרג', בן ה-60, היה חבר בתנועת הליכוד 25 שנה וממובילי המאבק בתוכנית "ההתנתקות" שבמסגרתה גורשו אלפי יהודים מבתיהם.הוריו של פרג' הגיעו מעיראק בראשית שנות החמישים, נפגשו במעברת עמישב והתחתנו. בצבא שירת פרג' בחיל החימוש ואף זכה לאות החייל המצטיין בשנת 76'.השר ישראל כ"ץ הביע צער כבד הערב, "אורי פרג', מבכירי הפעילים בליכוד, איננו. אשפוזו ופטירתו הפתאומית במהלך ימי ראש השנה ושבת היכו את כולנו בצער ותדהמה. אורי ז"ל היה חברי הטוב במשך עשרות שנים של פעילות משותפת למען ארץ ישראל, למען הדמוקרטיה בליכוד, בקידום נושאים וסיוע לחברים, ותמיד עם החיוך, האהבה, טוב הלב והנתינה האין סופית. אורי יחסר לי ולחברים רבים ועל כולנו מוטלת החובה להמשיך ולקדם את הדברים שבהם כל כך האמין וכה אהב. יהי זכרו ברוך". הלוויתו של יו"ר סניף הליכוד בפתח תקווה, אורי פרג' ז"ל, תתקיים מחר (ראשון) בשעה 16:00 בבית העלמין סגולה בעיר. פרג', בן 57 במותו, לקה בדום לב בתום ארוחת ערב ראש השנה ביום רביעי האחרון. הוא הובהל לקבל טיפול בבית החולים בילינסון כשהוא מורדם ומונשם והיום בשעות הבוקר המוקדמות הוא הלך לעולמו. ראש העיר, איציק ברוורמן, ספד לו לפני זמן קצר: "בצער רב ובלב כואב נפרדנו הבוקר מאורי פרג׳ ז״ל , יו"ר סניף תנועת הליכוד בעיר. עם היוודע לי על מצבו, הגעתי לבית החולים וכמו רבים אחרים ייחלתי שיבריא וקיוויתי שאורי ישוב אלינו, אך לצערינו אורי נפטר לפנות בוקר. אורי פרג' ז״ל יליד 1957 היה חבר בתנועת הליכוד במשך כ-30 שנה והיה דמות פוליטית מוכרת ומרכזית בעיר וברחבי הארץ. בשנת 2012 התמודד ברשימת המפלגה בבחירות לכנסת. עוד בערב החג, כמנהגו לאורך שנים, דאג אורי לספק חבילות מזון לנזקקים. המשפחה ותנועת הליכוד איבדו איש חם, אהוב, בעל נתינה ואהבת האדם. אני משתתף בצערם הכבד של שרה רעייתו, ילדיו – אביטל, אבירן ובר ואחיו – חזי, אמנון, ניצה וגורי. המשפחה תשב שבעה ברחוב קרול 7". בני משפחה וחברים מתקשים לעכל את הבשורה המרה. פרג', חבר בתנועת הליכוד מעל 25 שנה כמעט נבחר לכנסת בבחירות 2012, ואף היה במיקום ריאלי – אך נדחק למקום ה-35 בשל האיחוד בין הליכוד וישראל ביתנו. לאורך השנים היה ממובילי המאבק בתוכנית ההתנתקות וניהל את מטה המבצעים של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון ז"ל ושל ראש הממשלה הנוכחי בנימין נתניהו. לאורך השנים הוא צבר חברים רבים בהם פעילי ליכוד בולטים.