יום ש', ט’ באב תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  בחירות לכנסת - 21  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  יועמ"ש. מ.המדינה.משפט  |  ליכודיאדה 3 תוצאות  |  בחירות מוניציפלי 2018  
תגובות: 0   צפיות: 44
השר אלקין יתמווד עצמית לעיריית ירושלים
בעקבות ההתפתחות האחרונה הודיע אלקין כי החליט סופית להתמודד לראשות עיריית ירושלים ברשימה עצמאית וללא תמיכה כספית של הליכוד.אלקין מצפה עדיין לתמיכה פומבית של נתניהו במרוץ שלו.
קרא עוד...
09:39 (19/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
אדלשטיין: אם נתניהו יואשם בשוחד - הציבור יבקש שיסיק מסקנות
יו"ר הכנסת התייחס לחקירות נתניהו, שעמו ערך "סולחה" בשבוע שעבר. "אם יסתיימו בעסקת טיעון, לא מבין למה הוא צריך להתפטר", אמר בשיחה עם עיתונאים. על יחסיו עם רגב: "מי שרוצה ליישר את ההדורים - דלתי פתוחה"
קרא עוד...
22:10 (09/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 290
 
 
 
 
הכנסת אישרה: זו הוועדה שתטפל בחוק הגיוס
מליאת הכנסת אישרה ברוב גדול את הקמת הוועדה המיוחדת שתתכנס בשבוע הבא ותדון בחוק הגיוס החדש. בראש הוועדה: דוד אמסלם. החברים החרדים: בן צור ומקלב (פוליטי)
קרא עוד...
09:31 (26/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
נתניהו לראשי הקואליציה כי אסור להגיע לבחירות כשהנושא של פטור החרדים מגיוס לצה"ל אינו פתיר.
הרב חיים קנייבסקי, ממנהיגי הציבור החרדי-ליטאי, וזה הורה לו "לא לשבור את הכלים" אלא להגיע להסכמות על החוק.
קרא עוד...
09:26 (18/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 307
 
 
 
 
השר כ"ץ: "מעריך שארה"ב תכיר בקרוב בריבונותה של ישראל בגולן"
שר התחבורה והמודיעין אמר בראיון בלעדי ברויטרס כי "התגובה הכי מכאיבה לאיראנים היא הכרה בשליטתנו ברמה", והוסיף: "זה הזמן המושלם לבצע את המהלך הזה, הנושא כבר נמצא בדיונים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 171
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה נתניהו עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו
רופאו האישי של נתניהו, ד"ר צבי ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו.
קרא עוד...
09:51 (28/03/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 168
 
 
 
 
 
 
 
אדלשטיין: "היכן שמתגלה שחיתות - צריך למגר אותה בלי פשרות"
יו"ר הכנסת נאם במסגרת אירוע הענקת 'אות אבירי איכות השלטון': "אם נאמץ משוואה לפיה פוליטיקה שווה שחיתות זו תהיה בכייה לדורות, אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארדן על דברי נתניהו: "מסכים עם חלק מהם, לא עם הסגנון"
השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה נגד המלצות המשטרה והבהיר כי הוא מגבה את לובשי המדים. "אני לא מטיל דופי בתפקידה", אמר ארדן. "יש צדק בחלק מדברי נתניהו, לא שלם עם כל האמירות"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 186
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 636
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 179
 
 
 
 
 
 
תואר שני (M.A.) במינהל עסקים תואר ראשון (B.A.) בחינוך בין תחומי הסמכה בהדרכת נוער, גישור, דירקטור, ניהול קהילה התמחות בדיני מקרקעין, היבטים ציבוריים בתכנון ובבניה...
11:40 (18/07/17) רובי מוסט

שאול אדם פרטים אישיים שנת לידה: 1950 במרוקו 1954 עלייה לישראל שירות צבאי: חיל השריון פצוע צה"ל ממלחמת ההתשה בתעלת סואץ השכלה § תואר שני (M.A.) במינהל עסקים § תואר ראשון (B.A.) בחינוך בין תחומי § הסמכה בהדרכת נוער, גישור, דירקטור, ניהול קהילה § התמחות בדיני מקרקעין, היבטים ציבוריים בתכנון ובבניה עיסוק נוכחי § מזכיר הועד המקומי בקיבוץ משמרות § יועץ ומלווה פיתוח קהילתי תפקידים ציבוריים § יועץ לוועדת הפנים של הכנסת בנושאי תכנון ובניה, תיקון 101 § קליטת מפונים מצפון השומרון וניהול הקהילה ביד חנה חומש § מנהל הוועדה לתכנון ובניה "הדרים" בהוד השרון § מרכז מינהלת תכנית האב 2020 לעיר הוד השרון § מנהל אגף פרוייקטים בתנועת הליכוד ומזכ"ל תנועת רפי אומץ § מייסד ומזכ"ל תנועת הנוער "האיחוד החקלאי" פעילות קהילתית 2009-2014 חבר מועצת מחוז מרכז – ארגון נכי צה"ל 2001-2006 חבר מועצת יד ושם 2002-2006 חבר הנהלת הפדרציה של יהדות מרוקו 2000-2006 חבר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת 1993-2000 מ"מ יו"ר סיעת הליכוד בהסתדרות המורים 1992-1995 דירקטור באגודה לתרבות הדיור משרד השיכון תפקידים בכירים בתנועת הליכוד § מתאם איחוד סניפי חרות, רפי אומץ, ליברלים § מנהל המיפקד לקראת הוועידה הראשונה של הליכוד (230,000 מתפקדים) בה נבחרו יו"ר התנועה ומועמדה לראשות הממשלה § מרכז מזכירות הליכוד יעדים לפעילות בכנסת ישראל חינוך ü חינוך כאתגר לאומי ü מתן עדיפות למקצוע ההוראה ü מתן אפשרות ללימודים אקדמאיים בבתי הספר התיכוניים ü יישום יום לימודים ארוך חברה ü צמצום פערים חברתיים ü מאבק באלימות ü הקמת לשכות מקומיות להידוק הקשר בין נבחרי הציבור לקהל הבוחרים ü צמצום מנגנוני ביורוקרטיה ü חיזוק מעמד נכי צה"ל התיישבות ü טיפוח ההתיישבות כעתודה חברתית לאומית וכלכלית ü פיתוח הגליל והנגב, הגולן והשומרון ü פיתוח תשתיות תחבורה לפריפריה ü איחוד קהילות בהתיישבות כלכלה ותעשיה ü הקלות לעצמאים לפיתוח עסקים קטנים ü שימוש במפעלים עתירי ידע כמנוף לשיקום לאומי, חברתי ועירוני ü נגישות לבעלי מוגבלויות