יום ש', ט’ באב תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  בחירות לכנסת - 21  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  יועמ"ש. מ.המדינה.משפט  |  ליכודיאדה 3 תוצאות  |  בחירות מוניציפלי 2018  
תגובות: 0   צפיות: 44
השר אלקין יתמווד עצמית לעיריית ירושלים
בעקבות ההתפתחות האחרונה הודיע אלקין כי החליט סופית להתמודד לראשות עיריית ירושלים ברשימה עצמאית וללא תמיכה כספית של הליכוד.אלקין מצפה עדיין לתמיכה פומבית של נתניהו במרוץ שלו.
קרא עוד...
09:39 (19/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
אדלשטיין: אם נתניהו יואשם בשוחד - הציבור יבקש שיסיק מסקנות
יו"ר הכנסת התייחס לחקירות נתניהו, שעמו ערך "סולחה" בשבוע שעבר. "אם יסתיימו בעסקת טיעון, לא מבין למה הוא צריך להתפטר", אמר בשיחה עם עיתונאים. על יחסיו עם רגב: "מי שרוצה ליישר את ההדורים - דלתי פתוחה"
קרא עוד...
22:10 (09/07/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 290
 
 
 
 
הכנסת אישרה: זו הוועדה שתטפל בחוק הגיוס
מליאת הכנסת אישרה ברוב גדול את הקמת הוועדה המיוחדת שתתכנס בשבוע הבא ותדון בחוק הגיוס החדש. בראש הוועדה: דוד אמסלם. החברים החרדים: בן צור ומקלב (פוליטי)
קרא עוד...
09:31 (26/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
נתניהו לראשי הקואליציה כי אסור להגיע לבחירות כשהנושא של פטור החרדים מגיוס לצה"ל אינו פתיר.
הרב חיים קנייבסקי, ממנהיגי הציבור החרדי-ליטאי, וזה הורה לו "לא לשבור את הכלים" אלא להגיע להסכמות על החוק.
קרא עוד...
09:26 (18/06/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 307
 
 
 
 
השר כ"ץ: "מעריך שארה"ב תכיר בקרוב בריבונותה של ישראל בגולן"
שר התחבורה והמודיעין אמר בראיון בלעדי ברויטרס כי "התגובה הכי מכאיבה לאיראנים היא הכרה בשליטתנו ברמה", והוסיף: "זה הזמן המושלם לבצע את המהלך הזה, הנושא כבר נמצא בדיונים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 171
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה נתניהו עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו
רופאו האישי של נתניהו, ד"ר צבי ברקוביץ', העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו.
קרא עוד...
09:51 (28/03/18) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 168
 
 
 
 
 
 
 
אדלשטיין: "היכן שמתגלה שחיתות - צריך למגר אותה בלי פשרות"
יו"ר הכנסת נאם במסגרת אירוע הענקת 'אות אבירי איכות השלטון': "אם נאמץ משוואה לפיה פוליטיקה שווה שחיתות זו תהיה בכייה לדורות, אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארדן על דברי נתניהו: "מסכים עם חלק מהם, לא עם הסגנון"
השר לביטחון פנים גלעד ארדן הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה נגד המלצות המשטרה והבהיר כי הוא מגבה את לובשי המדים. "אני לא מטיל דופי בתפקידה", אמר ארדן. "יש צדק בחלק מדברי נתניהו, לא שלם עם כל האמירות"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 224
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 186
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 636
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 179
 
 
 
 
 
 
כל מי שמנסה להלך עלינו אימים, צריך להיות לו ברור – לא נאפשר מצב שבו תהיה מדינה שיהיה בה רוב ערבי''.
00:44 (24/02/17) רובי מוסט

על רקע הקולות החדשים העולים מוושינגטון, התייחס ח''כ אבי דיכטר בסרטון שפורסם בדף הפייסבוק שלו לפתרונות המוצעים לסיום הסכסוך הערבי ישראלי.''במצב שבו יש 12 מיליון וחצי איש בין הירדן לים, 6 וחצי מיליון יהודים ו-6 מיליון לא יהודים, ברור לחלוטין שלא תהיה מדינה אחת שבה תהיה זכות הצבעה לכנסת של 6 מיליון לא יהודים. הסוגיה הזו לא עומדת על הפרק. כל מי שמנסה להלך עלינו אימים, צריך להיות לו ברור – לא נאפשר מצב שבו תהיה מדינה שיהיה בה רוב ערבי''. בנוגע לפתרון שתי המדינות אמר, ''מדובר בסוגיה תיאורטית, זה כמו לשאול עם מי נחתום הסכם שלום עם סוריה היום - עם איזה פלג? עם מי בעיראק? זו סוגיה תיאורטית שכבר עשר שנים לא רלוונטית. אנחנו 23 שנים לאחר הסכם אוסלו. הסכם אוסלו נכשל. המציאות הזו של ישות פלסטינית מפורזת לא מתקיימת כבר הרבה מאוד שנים''. בנאומו בכנס ועידת הנשיאים שנערך השבוע בכנסת, התווה ח''כ דיכטר את הצעדים הנדרשים מול השינויים באזורנו ואמר ''לאחר 6 שנים של מה שכונה בטעות 'האביב הערבי' ובעצם היה חורף קודר, שמענו את ההצהרות החשובות מוושינגטון, וסוף סוף התקבלה ההבנה שאנחנו לא אחראים לכל ההרס והתפרקות המדינות במזרח התיכון.הסכסוך הישראלי פלסטיני הוא כבר לא הנושא המרכזי אצל הערבים. ראשית משום שאין התקדמות בו, שנית משום שאנו מתווכחים על פתרון שתי המדינות, בזמן שאנחנו חיים כבר עשר שנים במציאות של שלוש מדינות לשני עמים. חמאס השתלט על רצועת עזה והם הישות השלישית כאן, לצד הרשות הפלסטינית ברמאללה ומדינת ישראל. לכן כל אלו שמדברים על מדינה אחת או שתי מדינות - קודם כל עלינו לפתור את בעיית המדינה השלישית – חמאס בעזה. זו שנשלטת בידי ארגון טרור, מזוהה עם איראן, מקושרת לדאע"ש בסיני, ובונה את עצמה כישות טרוריסטים שבונה אלמנטים צבאיים כדי להיכנס לישראל במחשבה התקפית''.ח''כ דיכטר הבהיר מהי לדעתו הדרך בה יש להתקדם, ''עלינו לבנות בירושלים. למה בירושלים? כפי שכולנו יודעים ההיסטוריה המודרנית לא התחילה ב1967. זו התחילה לפני מאה שנים בהצהרת בלפור.ב1947 תוכנית החלוקה הציעה לישראל 55 אחוז מהשטח. ירושלים לא הייתה תחת ריבונות ישראלית. ולמרות זאת בן גוריון קיבל אותה. הערבים דחו את הצעת החלוקה ופלשו עם 7 צבאות כדי לקחת מאה אחוז מהשטח. מלחמת העצמאות הסתיימה עם 78 אחוז מהשטח בידיים שלנו. ב-2017 50 שנה לאחר מלחמת ששת הימים, יש לנו היום 260 אלף יהודים שגרים מעבר לקווי 67. ו240 אלף בתוך קווי 67. אז אלו שחולמים על חזרה של קווי ירושלים לקווי 67 – שטויות! זה לא יקרה''.ח''כ דיכטר דיבר גם על חשיבותה של בקעת הירדן, ''איראן היא מדינת אויב של ישראל, והיום בינה לבין ישראל יש רק חוצץ אחד במזרח (ירדן) אך בצפון סוריה כבר מפורקת. לכן בקעת הירדן תהיה חלק ממדינת ישראל בכל פתרון עתידי''.