יום ג', כז’ בתשרי תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  יצירת קשר  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  מבקר המדינה - ומשפט  |  ארכיון  
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 49
ביטן: "שרי הליכוד הם חבורת פחדנים"
ח"כ ביטן יוצא להגנת נתניהו וטוען כי ההודעה התוקפנית שפרסם אמש לגיטימית, "זכותו של נתניהו כנחקר לבוא ולומר - מספיק עם ההדלפות".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 229
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 619
 
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 174
 
 
 
נתניהו: "לא תהיה עוד עקירת יישובים בארץ ישראל
בטקס לציון 50 שנה להתיישבות בשומרון אמר ראש הממשלה כי נעשות פעולות לפיתוח השומרון. "אנחנו שומרים על ההתיישבות ומפתחים אותה", הוסיף, "זו ארצנו, חזרנו כדי להישאר ולתמיד"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 488
 
סער במסע לכבוש מחדש את לבבותיהם של חברי מרכז הליכוד ומתפקדי התנועה
בזמן שהיה פעיל במפלגה כמעט כל ראשי הרשויות מהליכוד וחברי המרכז בפרפריה היו תומכים מובהקים של שר הפנים. הוא היה היורש "הטבעי" מבחינתם. כשעזב רביים נדדו למחוזות אחרים כמו אלו של השר גלעד ארדן והשר ישראל כץ. עכשיו צפוי קרב פוליטי סוער.
תגובות: 0   צפיות: 659
 
דוד ביטן, " התארגנות מסודרת של אנשי שמאל שרוצים להשתלט על המפלגה".
בליכוד הכריזו על מאבק נגד קבוצת המתפקדים הליברלית שנתפסת כניסיון השתלטות עוין - אבל היא לא היחידה שמשתמשת בשיטת הפריימריז כדי להשפיע מבפנים על מפלגת השלטון. מהוועדים ועד הסניפים - קבוצות ההתפקדות המאורגנת בליכוד
תגובות: 0   צפיות: 394
 
 
 
"מסע ציד" או "שחיתות"? תומכי הליכוד מפולגים בשל חקירות רה"מ
מצד אחד ניצבים מי שאומרים "אנו עם נתניהו עד שתוכח אשמתו". מצד שני, יש המאמינים כי "זו התקופה הכי שחורה שלנו". ואולם, הם מסכימים ש"האש מלחכת את הבית" (הכותב מו"ל אתר הליכוד שלנו)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 624
 
אבי דיכטר "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו
יו"ר ועדת חוץ וביטחון ח"כ אבי דיכטר אמר כי "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו. אני, כמו רבים אחרים, דוחה בשאט נפש את אלה שמנסים להרשיעו עוד בטרם נחקר, ולגזור את דינו בטרם עשה זאת בית משפט. כרזות בנוסח 'אשם עד שתוכח חפותו' הן הוכחה נוספת שהקמפיין המתנהל הוא לא רק נגד נתניהו, אלא נגד הליכוד כולו". דיכטר הוסיף כי הוא "סומך על מערכות אכיפת החוק מהמשטרה דרך הפרקליטות ועד היועץ המשפטי לממשלה, שיעשו את מלאכתן המקצועית והממלכתית ודוחה מכל וכל את הלחצים המופעלים עליהם לעשות כרצון המפגינים".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
הסרת המגנומטרים בהר הבית שגיאה
באשר לעמדתה האישית אודות הסרת המגנומטרים אומרת ח"כ חוטובלי כי לטעמה "ממשלת ישראל הייתה צריכה להיות עקבית בנושא אמצעי המיגון בהר הבית אחרי הפיגוע. לא יעלה על הדעת שאחרי פיגוע עם נשק אוטומאטי שבו רצחו שני שוטרים ישראליים נהיה ללא מיגון נוסף.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 351
 
 
 
 
 
 
 
 
עימות חוזר בין חזן לאדלשטיין חוק שיעכב התמודדות יו"ר כנסת לנשיאות
חזן והיו"ר אדלשטיין כבר רשמו חיכוכים רבים, אולם כעת חזן מגיש הצעת חוק - הדורשת מיו"ר הכנסת צינון של שלוש שנים לפני התמודדות עם מקום במשכן הנשיא, ועשויה להאפיל על כוונותיו של אדלשטיין. "התפקיד מעניק לו יתרון בלתי הוגן", טען חזן
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 337
 
סער הכנסת צריכה להיות המילה האחרונה
שר החינוך לשעבר קרא לחקיקת הסדר עם שני עקרונות יסוד: עיגון סמכות בית המשפט העליון לפסול חקיקה הסותרת חוקי יסוד מחד, ומתן הזכות לכנסת לומר את "המילה האחרונה" מאידך, אולם ברוב מיוחס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 312
 
 
ביטן: "נמאסת, די לרדוף אחריך"; רגב: "לפחות תעשה דיאטה"
לדברי גורמים שנכחו בישיבת שרי הליכוד, יו"ר הקואליציה והשרה התעמתו בצעקות, על רקע היעדרות רגב מההצבעה על החוק לפיצול התאגיד. "מי את בכלל? כולה שרת התרבות", הטיח ביטן, שספג ממנה עקיצה. העימות נקטע אחרי שנתניהו התערב: "הקשיבו לביטן". לאחר כשעה קלה הם התפייסו
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 423
 
 
ראש הקואליציה ביטן ח"כ רוזנטל חוצפן
כזכור, רוזנטל אמר הבוקר לעמליה דואק כי "לאנשים בעשירייה האחרונות של הליכוד יש איי קיו משותף כשאתה מחבר את כולו... אני סיימתי. הם הבינו". הוא הוסיף לקול צחוק הקהל: "אלה אנשים שלא ראוי שהם בכנסת".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 600
 
 
 
 
ח"כים מכולנו תקפו את נתניהו: דבריה של בן ארי הם "דוגמה מושלמת לגיס חמישי"
חברי סיעתו של שר האוצר יצאו כאיש אחד נגד דברי רה"מ נגד ההדלפות מחקירותיו שהזכיר את יועץ המפכ"ל ליאור חורב שייעץ בעבר גם לכחלון. חברת הליכוד ח"כ בוקר הגנה על נתניהו - ותקפה את חבריה לקואליציה: "גיס חמישי"
תגובות: 0   צפיות: 20
 
השר כץ: "אתמודד על ראשות הליכוד כשנתניהו יפרוש - ואנצח"
שר התחבורה והמודיעין טען בריאיון לוואלה! TALK כי הוא אינו מתמודד כעת על ראשות המפלגה, אך כי יעשה זאת ביום שראש הממשלה יסיים את תפקידו. הוא התייחס לפתרון לסוגיית התחבורה הציבורית בשבת, לחקירות נגד נתניהו ולשם המפתיע שהוענק למכונת הכרייה של הרכבת הקלה (יעקב אילון - ואלה)
קרא עוד...
11:19 (11/10/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 72
נאום ראש הממשלה נתניהו בעצרת הכללית של האו"ם
כעת שוו בנפשכם את הסכנה שבמאות פצצות גרעין בידיה של אימפריה איראנית אסלאמיסטית רחבה המצוידת בטילים המסוגלים לשגר אותן לכל מקום על פני כדור הארץ.אני יודע שישנם עדיין אלה שמגנים על ההסכם המסוכן עם איראן. הם טוענים שהוא בולם את דרכה של איראן אל הפצצה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 191
השר ישראל כץ "אני מתכוון בסוף לרוץ לראשות הממשלה כשנתניהו יסיים את תפקידו
שר התחבורה התייחס גם לעתידו הפוליטי: "אני מתכוון בסוף לרוץ לראשות הממשלה כשנתניהו יסיים את תפקידו, אני מאמין שאני יכול להיבחר ולקבל את אמון הציבור. אני עושה את עבודתי כשר בצורה הטובה ביותר. אני מסתכל על עצמי, על מעשיי וראייתי הביטחונית והמדינית וחושב שאני מתאים לתפקיד. כל מי שרוצה להיות ראש הממשלה צריך לשכנע את הציבור ואת אנשי הליכוד שזהו מקומו, אני מאמין שאני אוכל לשכנע".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 335
סער: "אסור שהליכוד תהפוך למפלגת שוליים
בהרמת כוסית חגיגית וכשהוא מתהלך בין הטיפות כדי שלא ישתמע שהוא קורא תיגר על נתניהו, אמר השר לשעבר כי "אסור לקעקע את מערכות המדינה" וכי על הליכוד לשוב להיות מפלגה ממלכתית. מדובר היה במפגן כוח – בחצי כוח – כששני ח"כים מכהנים בלבד התייצבו
תגובות: 0   צפיות: 164
מקורביו של שטייניץ על מעצר מקורביו: "ימסור עדות אם יידרש"
יועצו הפוליטי של שטייניץ רמי טייב נעצר אתמול במסגרת חקירת הפרשה ועוכב לחקירה בחשד לעבירות של לקיחת שוחד, תיווך לשוחד, בקשירת קשר ובהלבנות הון. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של טייב, בן 49, עד ליום רביעי. בבקשת המעצר נגדו נכתב כי במהלך כהונתו של טייב בתפקיד ציבורי הוא "ביצע פעולות על מנת לקדם אינטרסים של איש עסקים תוך שהוא מקבל לידיו כספים בתמורה לפעולות אלו". עוד צוין בבקשה כי טייב חשוד שתיווך לשוחד בין איש העסקים לאיש ציבור מכהן.
תגובות: 0   צפיות: 295
יוזמה בליכוד: שטייניץ ימונה ליו"ר הסוכנות, ביטן יהפוך לשר . ?
אפשרות מינויו של שטייניץ ליו"ר הסוכנות גם זוכה לתמיכה נלהבת של הפדרציות היהודיות שרואות בו גורם מתון שיחתור לדיאלוג בעם היהודי. שטייניץ התנגד בשעתו לביטול מתווה הכותל והזהיר ממשבר חריף עם יהדות ארה"ב — אזהרה שהתממשה.שטייניץ מסר אמש בתגובה שהנושא "כרגע לא על הפרק".(כתב איתמר אייכנר)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 118
המבקר הלוי נגד המנכ"ל הליכוד
קרבות פנימיים מבקר הליכוד שי גלילי שלח למנכ"ל המפלגה סיסו מכתב בו הודיע לו כי אין בסמכותו לעכב רישום של מצטרפים חדשים מטעמים פוליטיים. זאת לאחר שנמנע מהליכודניקים החדשים להתפקד באמצעות האינטרנט
קרא עוד...
09:43 (20/08/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 166
ח"כ כבל מבקר את חבריו למפלגה התובעים את פיטורי נתניהו: יש לו חזקת חפות.
ח"כ כבל נגד תובעי התפטרות נתניהוח"כ כבל מבקר את חבריו למפלגה התובעים את פיטורי נתניהו: יש לו חזקת חפות. עלינו לחכות לכתב אישום. קריאות להתפטרותו רק מחזקות אותו
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 57
ביטן לא מתחרט על דבריו "שב"כ פחדנים
מהתבטאותו שעוררה סערה, ולפיה "שב"כ פחדנים, הם רק רוצים לחזור הביתה בשלום"."אמרתי שיש להבחין בין הלוחמים שעושים עבודה יומיומית מצוינת, לבין ההנהגה שלהם", הסביר ביטן את ההתבטאות שעוררה את הסערה, "בהערכות האסטרטגיות שלהם הם פחדנים".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
דוד ביתן נתניהו לא מתכוון להתפטר
יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן (הליכוד) הבהיר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מתכוון להתפטר מתפקידו גם אם יוגש נגדו כתב אישום בתום חקירת המשטרה בעניינו.בשיחה עם כתבים הזכיר ביטן כי בניגוד לנטען בכלי התקשורת, נתניהו כלל לא חשוד ולא נחקר בפרשת הצוללות (תיק 3000) ובפרשת בזק.
קרא עוד...
12:21 (18/07/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 110
קרב בין הליכוד לבית היהודי "חוק ירושלים"
נתניהו התחייב לקדם עוד במושב הנוכחי את החוק שהעביר בטרומית חבר מפלגתו דיכטר, אך שתי המפלגות רבות על הוועדה שבה יתקיימו הדיונים. במפלגתו של בנט דורשים כי אלו יהיו בוועדת החוקה שבראשותה, אך בליכוד דורשים ועדה מיוחדת בראשותה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 122
בצל המשבר: נתניהו יכנס את ראשי הקואליציה לדון בחוק הגיור נתניהו מבקש לדחות בחצי שנה את המשך קידום החוק ולהקים ועדה ציבורית שתדון בנושא.
ראש הממשלה יכנס הבוקר את ראשי הקואליציה לפני שימריא לצרפת, עקב דרישת החרדים להעלות את החוק לסדר היום בוועדת השרים כבר ביום ראשון הקרוב. בלשכתו ניסו לגבש פתרון למשבר, שבמסגרתו קידום החוק יידחה בחצי שנה
קרא עוד...
09:10 (30/06/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 111
סער הליכוד צריך להוביל את המדיניות החברתית ולא דרך קבלני משנה
השר חיים כץ אמר באירוע, ''הנכים צריכים לקבל את היכולת לחיות בכבוד ולהתפרנס ככל יכולתם מבלי שהמדינה תפגע להם בקצבה. כבר השנה נצא בתוכנית תקדימית עבור 15,000 קשישים עריריים שאין להם מטפל ונדאג להם לביקור יומי של שעה ונוודא שלא חסר להם אוכל במקרר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 259
*חה"כ בוקר: הסכסוך בין הכבאים לנציבות מסכן את אזרחי ישראל*
‎סגנית יו"ר הכנסת, ויו"ר הועדה חה"כ נאוה בוקר, זימנה את נציגי ארגון הכבאים ונציגי נציבות הכבאות, בעקבות המשבר המתמשך ברשות הארצית לכבאות והצלה. אחת מתוצאות המשבר היא אי הפעלתו של בית הספר לכבאות מזה למעלה מחצי שנה
קרא עוד...
09:05 (13/06/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
נתניהו בדק אפשרות לצרף את לוין ורגב לקבינט
בקבינט המדיני-ביטחוני נמצאים כיום עשרה חברים, כשחמישה מהם מתוקף חוק: ראש הממשלה ושר החוץ נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן, שר האוצר משה כחלון, השר לביטחון הפנים גלעד ארדן ושרת המשפטים איילת שקד.
קרא עוד...
22:39 (28/05/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
יומן חדשות
ברכות לראש השנה
כנסים וסיורים
הכנסת
תוצאות לכנסת ה - 20
הקואליציה
אירועים
יומן פוליטי
הממשלה - 34
פוליטי-מדיני
הליכוד
מרכז הליכוד
קבוצת שורשים
ארכיון
מתמודדים חדשים
סקרים
הצעות חוק
מפלגות
המצודה
תוצאות פריימריז 2014
מבקר המדינה - ומשפט
המוניציפלי
מוקדי כוח בליכוד
השר לשעבר גדעון סער מרגיש בשטח שיש רצון להתחדשות?
“הכנסים שלי כולם מלאים עד אפס מקום. אני מתקבל באהבה, וטוב לדעת שהייתי חסר לאנשים. יש רצון להתחדשו
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
יעלון "מדבר עם כולם צריך לאחד כוחות - נגד הליכוד !
צריך בסופו של דבר לאחד כוחות כדי לתקן את המדינה".

תגובות: 0
צפיות: 4
ושמחת בחגך
הכותב הרב שמעון מלול הינו מרצה ביהדות ואקטואליה, עורך תכנים וטקסים דתיים.

תגובות: 0
צפיות: 829
חה״כ נאוה בוקר מגיבה הערב להשתתפותו של ח״כ יחיא בחגיגת שחרור מחבל
״לצערנו מערכת המשפט ושליחיהם, היועצים המשפטיים בולמים כל ניסיון להביא את תומכי הטרור האלה לדין, או לכל הפחות לסלקם מכנסת ישראל.״
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 10
סער יש מרחב מדיני, לבנות ביו"ש ובירושלים
השר לשעבר, בכיר הליכוד, חורש את ישראל מצפון לדרום ומרבה לבקר ביישובים ביהודה ושומרון. על חקירות נתניהו: "מקווה לבשורות טובות".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 43
התסכול של השמאל בישראל
האובססיה של השמאל להחלפת השלטון בכל דרך אפשרית, ולא רק דרך הקלפי (מו"ל ליכוד שלנו ר. מוסט)

תגובות: 0
צפיות: 164
בני בגין: "בליכוד יש ערך חדש - נאמנות למנהיג. זו שטות גמורה"
חבר הכנסת מהליכוד, בנו של מנהיג המפלגה בעבר, הסביר את היעדרותו משני כנסי הליכוד האחרונים: "לא הכרתי ערך של נאמנות למנהיג. זה חידוש גמור ומגוחך"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 357
ביטן: "נתניהו צריך להילחם על עמדותיו כדי שלא ידרכו עליו"
לאחר הביקורת שהשמיע רה"מ על התקשורת, חיזק אותו יו"ר הקואליציה, שטען כי "זו זכותו להשמיע את עמדתו", והוסיף: "כל עוד העם רוצה אותו, אז כדאי שימשול"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 20

תגובות: 0
צפיות: 0
מפת מוקדי הכוח בליכוד
כ-123 אלף מתפקדים רשומים. לפי ההערכה, כ-50%-60% מהם נחשבים "בוחרים חופשיים" - שאינם פעילים בסניפים או מזוהים עם אדם או קבוצה כלשהי ברשימת המפלגה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 81
לינץ' תקשורתי בראש הממשלה
שרת התרבות מירי רגב שוחחה עם ראש הממשלה, "הציבור מבין היטב שמנסים להפיל את נתניהו בכל דרך".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 365
חזן הגיע ל"קרב" עם המחוקק הירדני בגשר אלנבי - וחזר בהוראת נתניהו
גורמים בהנהלת המסוף הודיעו למשרד החוץ כי המחוקק יחיא א-סעוד לא יגיע למקום, לאחר שהזמין את חזן לקרב היאבקות "אם הוא גבר", במקביל, ראש הסגל בלשכת נתניהו הורה לחבר הכנסת שלא להגיע. חזן: "מודה שאני מאוכזב"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 44
ח"כ בוקר לדבוק בדרכנו ולהבהיר לכולם, שפה זו מדינת ישראל
בנוגע לאיומים על חייו של מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי, אמרה ח"כ בוקר כי "מדובר בחציית קווים אדומים. מפקד המחוז נקט בצעד אמיץ. אני מחזקת את כוחות הביטחון ובראשם את ניצב יורם הלוי, על פעולה נכונה וראויה״.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 44
אוחנה מאיים: לא אצביע עם הקואליציה
ח"כ אמיר אוחנה דורש לשנות את עמדת המדינה בסוגיית אימוץ בידי זוגות להט"בים. השר חיים כץ הודיע שבכוונתו לבחון מחדש את הסוגיה.

תגובות: 0
צפיות: 85
ח"כ יואב קיש הסרת חסמים מדיניים מבנייה לאחר הריסה שבוצעה בהתיישבות.
ח"כ קיש מציין כי העניין מבחינתו הוא לא להצביע על עניין של אי קיום הבטחות, אלא להעביר מסר ברור הנוגע להתיישבות.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 56
חופשה למצביעי הפריימריז
הכנסת אישרה היום (ב') לקריאה ראשונה את הצעת החוק של יו"ר הקואליציה דוד ביטן ויו"ר ועדת הכנסת יואב קיש
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 75
בוקר דורשת את התפטרותו של פרופ׳ שמחון*
אולי ממגדל השן בו פרופ׳ שמחון נמצא, קשה להבחין באוכלוסיות החלשות״.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 100
ח"כ ירון מזוז נעדר מ-30 ישיבות,
סגן השר ירון מזוז (ליכוד), יושב ראש 'יש עתיד', יאיר לפיד וחבר הכנסת חמד עמאר
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 57
השרה רגב נחבלה
השרה רגב נפלה במהלך סיור בגליל - ושברה את ידהשרת התרבות והספורט ביקרה בכפר ג'ת-ינוח, לרגל אירוע הוקרה למורשת הדרוזית, ובמהלך הליכה בחשיכה מעדה ונפלה. היא המשיכה בסדר יומה כרגיל, ולאחר שהתגברו הכאבים - פונתה לבית חולים ואובחן שבר בידה.

תגובות: 0
צפיות: 32
איוב קרא הנסיון לפגוע בתדמיתי פוגע במשפחתי
קרא הבטיח שיפעל על פי צו מצפונו ואמונתו "למען כלל ישראל
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 45
ניר ברקת ירושלים לנצח
ניר ברקת ערך (שישי) אירוע חגיגי לחברי מפלגת הליכוד, לרגל יום ירושלים וחגיגות ה-50 לאיחודה של העיר.

תגובות: 0
צפיות: 52
גדעון סער טעינו בכך ששילמנו פיצויים והתנצלנו בפרשת המרמרה
סער התייחס הבוקר (שני) בשורת ראיונות בכלי התקשורת למתקפה של נשיא טורקיה על מדינת ישראל ומדיניותה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 106
השר איוב קרא סבור שאונסק"ו הוא ארגון שפשט את הרגל
"אנחנו לא צריכים גושפנקא מאף אחד"

תגובות: 0
צפיות: 82
נתניהו על העימות עם הורים שכולים בכנסת: "מצר שהדברים נאמרו"
נתניהו על העימות עם הורים שכולים בכנסת: "מצר שהדברים נאמרו"ארבעה ימים אחרי שחברי הכנסת ממפלגתו התעמתו עם משפחות שכולות, התייחס ראש הממשלה לתקרית בפעם הראשונה: "טוב שהם התנצלו באופן מידי"

תגובות: 0
צפיות: 318
ביטן בולם את ההטבות של כחלון
יו"ר הקואליציה ח''כ דוד ביטן (הליכוד) תקף את השר כחלון שלטענתו בעבר איים עליו כי יפרק את הממשלה בשל ביקורתו על תכנית להפחתת הדיור של שר האוצר.

תגובות: 0
צפיות: 73
גדעון סער יש לי את הסיכוי להיות רה"מ
"אמרתי לאורך כל הדרך כי אחזור לפוליטיקה, במסגרת 'הליכוד'

תגובות: 0
צפיות: 832