יום א', כט’ בכסלו תשע”ח
    דף ראשי  |  סיעת הליכוד  |  יומן פוליטי  |  הקואליציה  |  יצירת קשר  |  הממשלה  |  הכנסת  |  מפלגות  |  מתמודדים לכנסת  |  אירועים  |  סקרים  |  מגזין וכתבות  |  מרכז הליכוד  |  כנסים וסיורים  |  הצעות חוק  |  פוליטי מדיני  |  מבקר המדינה - ומשפט  |  ליכודיאדה 3  
 
 
אדלשטיין למארגני הליכודיאדה: הסירו את שמי מרשימת המועמדים להחלפת נתניהו
בעקבות הפרסום הבלעדי במעריב על כך שיציבו לראשונה קלפי שתבדוק מי המועמד המועדף לרשת את רה"מ, פנה יו"ר הכנסת למארגנים ודרש שלא ייכלל ברשימה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 101
 
 
 
 
ח"כ בגין ביטן מילא את תפקידו
ח"כ בגין בתגובה ראשונה להדחתו: "ביטן מילא תפקידו, זו הפוליטיקה"בשיחה עם וואלה! NEWS התייחס הח"כ להדחתו מוועדת הפנים, בעקבות התנגדותו לחוק ההמלצות: "לא אמרתי מה אעשה בהצבעה, אבל דוד הוא המצליף שצריך לדאוג שיהיה רוב". גורמים בסביבת נתניהו: "נתניהו לא ידע על המהלך. ביטן ואמסלם לא פועלים בשמו בכל דבר ועניין"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 132
 
 
 
 
 
 
כחלון וביטן התעמתו על חוק חקירות רה"מ: "אתם מחפשים הסלמה מכוונת"
שר האוצר ויו"ר הקואליציה התעמתו בישיבת ראשי הקואליציה על רקע התנגדות כולנו לחוק שיאסור לחקור ראש ממשלה מכהן. ביטן: נותנים לכם את כל מה שאתם רוצים, זה לא יכול להימשך כך", כחלון: "הכל לפי ההסכמים". הדיון בהצעה נדחה בשבוע
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 222
 
 
בליכוד משיבים אש: "המתקפה של סיעת כולנו חצופה ושקרית"
אקוניס הביע תמיהה ואמר כי הח"כים מכולנו רצו להגן על היועץ לשעבר של המפלגה. "האם ישנו קשר בין העובדה שחורב משמש יועץ של המפכ'ל אלשיך וייעץ עד לאחרונה גם למפלגת כולנו?", טען.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 183
 
 
 
 
נתניהו היובל להתיישבות: "לא תהיה יותר עקירה של יישובים"
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בטקס בכפר עציון, מיד לאחר ששופטי בג"ץ, שלא הגיעו לטקס, הודיעו כי "העליון נקלע לסיטואציה לא אפשרית" בתגובה לעתירה בנושא. "לא קיבלנו שלום כשעקרנו יישובים, אלא טרור, ועל כך לא נחזור יותר"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
ח"כ דיכטר אנחנו מפלגה של כולם
"כולנו רואים את הסקרים", אמר דיכטר, ''הליכוד לוקח תמיד 26-32 מנדטים. העבודה ויש עתיד יחדיו לא עוברות 35-36 מנדטים. אז מה הפלא שלאף אחד אין עניין לרוץ לבחירות? מה הפלא שמנסים בכל דרך לגרום לכך שיהיה דימוי שלילי לממשלה ובעיקר לראש הממשלה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 178
 
 
 
נתניהו: "לא תהיה עוד עקירת יישובים בארץ ישראל
בטקס לציון 50 שנה להתיישבות בשומרון אמר ראש הממשלה כי נעשות פעולות לפיתוח השומרון. "אנחנו שומרים על ההתיישבות ומפתחים אותה", הוסיף, "זו ארצנו, חזרנו כדי להישאר ולתמיד"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 490
 
סער במסע לכבוש מחדש את לבבותיהם של חברי מרכז הליכוד ומתפקדי התנועה
בזמן שהיה פעיל במפלגה כמעט כל ראשי הרשויות מהליכוד וחברי המרכז בפרפריה היו תומכים מובהקים של שר הפנים. הוא היה היורש "הטבעי" מבחינתם. כשעזב רביים נדדו למחוזות אחרים כמו אלו של השר גלעד ארדן והשר ישראל כץ. עכשיו צפוי קרב פוליטי סוער.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
דוד ביטן, " התארגנות מסודרת של אנשי שמאל שרוצים להשתלט על המפלגה".
בליכוד הכריזו על מאבק נגד קבוצת המתפקדים הליברלית שנתפסת כניסיון השתלטות עוין - אבל היא לא היחידה שמשתמשת בשיטת הפריימריז כדי להשפיע מבפנים על מפלגת השלטון. מהוועדים ועד הסניפים - קבוצות ההתפקדות המאורגנת בליכוד
תגובות: 0   צפיות: 395
 
 
 
"מסע ציד" או "שחיתות"? תומכי הליכוד מפולגים בשל חקירות רה"מ
מצד אחד ניצבים מי שאומרים "אנו עם נתניהו עד שתוכח אשמתו". מצד שני, יש המאמינים כי "זו התקופה הכי שחורה שלנו". ואולם, הם מסכימים ש"האש מלחכת את הבית" (הכותב מו"ל אתר הליכוד שלנו)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 632
 
אבי דיכטר "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו
יו"ר ועדת חוץ וביטחון ח"כ אבי דיכטר אמר כי "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו. אני, כמו רבים אחרים, דוחה בשאט נפש את אלה שמנסים להרשיעו עוד בטרם נחקר, ולגזור את דינו בטרם עשה זאת בית משפט. כרזות בנוסח 'אשם עד שתוכח חפותו' הן הוכחה נוספת שהקמפיין המתנהל הוא לא רק נגד נתניהו, אלא נגד הליכוד כולו". דיכטר הוסיף כי הוא "סומך על מערכות אכיפת החוק מהמשטרה דרך הפרקליטות ועד היועץ המשפטי לממשלה, שיעשו את מלאכתן המקצועית והממלכתית ודוחה מכל וכל את הלחצים המופעלים עליהם לעשות כרצון המפגינים".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 491
 
 
 
הסרת המגנומטרים בהר הבית שגיאה
באשר לעמדתה האישית אודות הסרת המגנומטרים אומרת ח"כ חוטובלי כי לטעמה "ממשלת ישראל הייתה צריכה להיות עקבית בנושא אמצעי המיגון בהר הבית אחרי הפיגוע. לא יעלה על הדעת שאחרי פיגוע עם נשק אוטומאטי שבו רצחו שני שוטרים ישראליים נהיה ללא מיגון נוסף.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 353
 
 
 
 
12:55 (27/11/17) רובי מוסט
 
ארדן נגד גבאי: "ראש התנועה שהמציאה את השחיתות, אתה תטיף לנו מוסר?"
השר לביטחון פנים תוקף את יו"ר המחנה הציוני: "לא עשית בדק בית אצלך וכבר אתה מכפיש?". על האופוזיציה: "מתחפשים אלינו, מפרישים חלה ומתכסים בטלית - הכל בנדמה לי" כתב (אריק בנדר)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תחקיר חדשות 2 חשף חשד לשחיתות פוליטית בליכוד העולמי" דנון טענות כוזבות.
משכורות במיליונים לחברי ליכוד ולבני משפחה תמורת תמיכה בפריימריז. אלה החשדות שעולים מתחקיר על פועלו של שגריר ישראל באו"ם דני דנון, שביצע מהלכים כדי לקדם את עצמו ולהפוך לאחד האנשים החזקים ביותר במפלגת הליכוד.יעקב חגואל, סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית "הטענות בכתבה הן מופרכות וחסרות שחר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 254
יועמ"ש הכנסת דרש מביטן לא להגיש ברדיו; ביטן: "מה הבעיה?"
לאחר שיו"ר הקואליציה החליף את זהבי ברדיו 103, לוואלה! NEWS נודע כי היועץ המשפטי איל ינון הנחה אותו שלא לשוב על כך - אלא שביטן לא החליט אם להיעתר להוראה. בעקבות השידור בוטלה ישיבת הנהלת הקואליציה, הרשות השניה: "יש בשידור טעם לפגם"
קרא עוד...
21:13 (13/11/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 52
נתניהו לא חפץ ל"חוק נתניהו": "לא רוצה בו"
ראש הממשלה אמר כי אינו תומך בחוק האוסר חקירות פליליות של ראש ממשלה מכהן: "לא מעוניין בשום חוק הנוגע לחקירות שקשורות בי או שאינן קשורות בי". שרים בליכוד: "ביטן מלבה את האש"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 82
יאיר נתניהו: "בחיים לא אכנס לפוליטיקה"
בנו של ראש הממשלה אמר את הדברים במסיבת יום הולדתו ה-68 של אביו. "אני מעריץ אותך על המחיר שאתה משלם למען העם והארץ", אמר יאיר לאביו. לאחרונה אמר רה"מ כי הוא מקווה שילדיו לא יילכו לפוליטיקה
קרא עוד...
08:45 (26/10/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 70
ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס 100 שנה למחתרת ניל״י ולמותה של שרה אהרונסון.
״אורה של ישראל לעולם לא יכבה, נצח ישראל לא ישקר. ארבע מלים. ארבע מלים שמבטאות את העוצמה המיוחדת של עמנו לאורך תולדותיו, ארבע מלים שהיו תמצית הדרך של חברי ארגון ניל"י
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 16
תקרית פיזית במליאה: חזן נזקק לטיפול במרפאה לאחר שהורחק
חבר הכנסת מהליכוד הורחק מהמליאה בידי הסדרנים, שלטענתו "הפעילו כוח בלתי סביר" עם הוצאתו. לאחר מכן, קיבל משככי כאבים במרפאה. משמר הכנסת יבדוק את האירוע. צפו בתיעוד מהמליאה
תגובות: 0   צפיות: 24
יועמ"ש הכנסת: לח"כים אין סמכות להקים ועדת חקירה לארגוני השמאל
בקואליציה ניסו לקדם הקמת ועדת חקירה פרלמנטרית שתעסוק במימון הארגונים על ידי מדינות זרות. היועמ"ש איל ינון קבע כי "חקירה של ארגונים אזרחיים על רקע אידיאולוגי עומדת בניגוד לעקרונות משטרים בסיסיים" (יקי אדמקר ואלה יום רביעי, 18 באוקטובר 2017, )
קרא עוד...
08:40 (19/10/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 42
בג"ץ לח"כ גליק: "רוצה לעלות להר הבית? תתפטר מהכנסת"
השופט מלצר דן בעתירתו של חבר הכנסת מהליכוד, שביקש לעלות למקום הקדוש וטען כי שם הוא יכול "לשפוך את נפשו". השופט הסביר: לשררה יש יתרונות וחסרונות
קרא עוד...
09:09 (18/10/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 41
השר כץ: "אתמודד על ראשות הליכוד כשנתניהו יפרוש - ואנצח"
שר התחבורה והמודיעין טען בריאיון לוואלה! TALK כי הוא אינו מתמודד כעת על ראשות המפלגה, אך כי יעשה זאת ביום שראש הממשלה יסיים את תפקידו. הוא התייחס לפתרון לסוגיית התחבורה הציבורית בשבת, לחקירות נגד נתניהו ולשם המפתיע שהוענק למכונת הכרייה של הרכבת הקלה (יעקב אילון - ואלה)
קרא עוד...
11:19 (11/10/17) רובי מוסט
תגובות: 0   צפיות: 101
נאום ראש הממשלה נתניהו בעצרת הכללית של האו"ם
כעת שוו בנפשכם את הסכנה שבמאות פצצות גרעין בידיה של אימפריה איראנית אסלאמיסטית רחבה המצוידת בטילים המסוגלים לשגר אותן לכל מקום על פני כדור הארץ.אני יודע שישנם עדיין אלה שמגנים על ההסכם המסוכן עם איראן. הם טוענים שהוא בולם את דרכה של איראן אל הפצצה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 194
השר ישראל כץ "אני מתכוון בסוף לרוץ לראשות הממשלה כשנתניהו יסיים את תפקידו
שר התחבורה התייחס גם לעתידו הפוליטי: "אני מתכוון בסוף לרוץ לראשות הממשלה כשנתניהו יסיים את תפקידו, אני מאמין שאני יכול להיבחר ולקבל את אמון הציבור. אני עושה את עבודתי כשר בצורה הטובה ביותר. אני מסתכל על עצמי, על מעשיי וראייתי הביטחונית והמדינית וחושב שאני מתאים לתפקיד. כל מי שרוצה להיות ראש הממשלה צריך לשכנע את הציבור ואת אנשי הליכוד שזהו מקומו, אני מאמין שאני אוכל לשכנע".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 344
תגובות קשות נגד הנגבי.השכל.גליק. תמיכה בליכודניקים החדשים
ביטן גם שלח איום לבכירי הליכוד שמבקשים את תמיכתם של הליכודניקים החדשים. "כל מי שמחפש קולות אצל הליכודניקים החדשים לא יקבל קולות שלנו. שכל אחד יבחר מה הוא מעדיף. אנחנו לא נעבור על כך לסדר היום. מי שתומך באידאולוגיה הזו אין לו מקום אצלנו. נקודה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 308
יוזמה בליכוד: שטייניץ ימונה ליו"ר הסוכנות, ביטן יהפוך לשר . ?
אפשרות מינויו של שטייניץ ליו"ר הסוכנות גם זוכה לתמיכה נלהבת של הפדרציות היהודיות שרואות בו גורם מתון שיחתור לדיאלוג בעם היהודי. שטייניץ התנגד בשעתו לביטול מתווה הכותל והזהיר ממשבר חריף עם יהדות ארה"ב — אזהרה שהתממשה.שטייניץ מסר אמש בתגובה שהנושא "כרגע לא על הפרק".(כתב איתמר אייכנר)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 123
ביטן לא מתחרט על דבריו "שב"כ פחדנים
מהתבטאותו שעוררה סערה, ולפיה "שב"כ פחדנים, הם רק רוצים לחזור הביתה בשלום"."אמרתי שיש להבחין בין הלוחמים שעושים עבודה יומיומית מצוינת, לבין ההנהגה שלהם", הסביר ביטן את ההתבטאות שעוררה את הסערה, "בהערכות האסטרטגיות שלהם הם פחדנים".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 110
דוד ביתן נתניהו לא מתכוון להתפטר
יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן (הליכוד) הבהיר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מתכוון להתפטר מתפקידו גם אם יוגש נגדו כתב אישום בתום חקירת המשטרה בעניינו.בשיחה עם כתבים הזכיר ביטן כי בניגוד לנטען בכלי התקשורת, נתניהו כלל לא חשוד ולא נחקר בפרשת הצוללות (תיק 3000) ובפרשת בזק.
קרא עוד...
12:21 (18/07/17) רובי מוסט
תגובות: -1   צפיות: -1
יומן חדשות
סיעת הליכוד
הקואליציה
הממשלה - 34
פוליטי-מדיני
ליכודיאדה 3
אירועי חנוכה 2017
כנסים וסיורים
הכנסת
תוצאות לכנסת ה - 20
אירועים
יומן פוליטי
מרכז הליכוד
קבוצת שורשים
ארכיון
מתמודדים חדשים
סקרים
הצעות חוק
מפלגות
המצודה
תוצאות פריימריז 2014
מבקר המדינה - ומשפט
המוניציפלי
מוקדי כוח בליכוד
ברכות לראש השנה
שרן השכל "מתנהל נגדי מסע הכפשה, במפלגה
בעקבות הזעם עליה בליכוד, עקב היעדרותה מההצבעה על חוק המרכולים, טענה הח"כית כי "מתנהל נגדי מסע הכפשה, במפלגה יש כאלה שירדו לשפל המדרגה"
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
חשד: "כספי השוחד של גנור מימנו את הקמפיין של שטייניץ"
בפריימריז לרשימת הליכוד בנובמבר 2012, הצליח שר האוצר דאז, וכיום שר האנרגיה, יובל שטייניץ, להתברג למקום ה-16. מלשכתו: "אין לנו מושג במה מדובר".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 79
חג החנוכה ומסירות הנפש
הכותב הרב שמעון מלול הינו מרצה ביהדות ואקטואליה, עורך תכנים וטקסים דתיים.

תגובות: 0
צפיות: 1120
רגעי החסד של נתניהו - דעה
בתקופה בה מוצב נתניהו על עמוד הקלון על בסיס יומי, נאומו ההיסטורי של טראמפ זורה על ראשו טללי חסד ויוצר הכרה חסרת תקדים במדיניותו

תגובות: 0
צפיות: 50
דני דנון בעקבות התחקיר ובדיקת היועמ"ש: "ניסיון חיסול פוליטי"
שגריר ישראל באו"ם התייחס להקלטות, מהן השתמע כי הוא חילק, לכאורה, ג'ובים לפעילי ליכוד תמורת תמיכה. "כתבה מתוזמנת, אאבק על האמת שלי"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 136
ליצמן: המשבר אמתי סביב השבת
"אני הולך עם השבת עד הסוף", הבהיר ליצמן בנוגע לאיום ההתפטרות במידה ויהיו חילולי שבת ברכבת, אך ציין כי אינו מעוניין בבחירות.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 33
שאול אדם המתמודד לכנסת בחדרה
המתמודד במישור חוף לכנסת ה-21 שאול אדם נפגש עם חברי מרכז ופעילים מסניף הליכוד בחדרה מקבוצת צדוק כהן

תגובות: 0
צפיות: 297
ש"ס מאיימת על הליכוד
במפלגה החרדית טוענים כי אם לא ימונה נציג לוועדה למינוי דיינים, הם לא יהיו מחוייבים לכבד הסכמים קואליציוניים בנושאים אחרים.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 20
יו"ר ועדת העלייה והקליטה ח"כ אברהם נגוסה לא לפרק קואליציה
במדינה דמוקרטית יש שלושה, שלטון החוק חופש הביטוי ובחירות כלליות
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 49
נתניהו יעבור בדיקה רפואית; השרה רגב תמלא את מקומו
ראש הממשלה צפוי להיות תחת טשטוש למשך כחצי שעה בעת בדיקת מעקב תקופתית - גסטרו. אל נתניהו יצטרף רופאו האישי, ד״ר צבי הרמן ברקוביץ׳

תגובות: 0
צפיות: 35
גליק עלה אל המתחם הקדוש לרגל נישואי בנו הערב עם בחירת לבו.
בתחילת החודש עתר גליק נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בדרישה שלא ימנע את עלייתם של חברי כנסת להר בחג הסוכות. בהמשך לעתירה שהגיש נגד נתניהו כבר בחודש מרץ, ביקש גליק להוציא צו ביניים לפיו "על המשיבים להימנע מלהפריע לחברי הכנסת היהודים להיכנס להר הבית
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 29
חיים סגל
הוא בן 68 ומגיע לו תודה אדירה על מה שנעשה כאן ב20 השנים האחרונות. ישראל - אחת המדינות המובילות בעולם בכל מדד אפשרי, בכלכלה, בטכנולוגיה, בביטחון, באיכות החיים ואפילו באורך החיים. ולו, יש מניות יסוד בכל ההשגים הללו. אז בנימין נתניהו - ראש הממשלה שלנו, תודה מעומק הלב על ההשקעה העצומה בהובלת המדינה, נאחל לך בריאות טובה, אושר, הצלחה ועוד שנים רבות של הנהגה !!!

תגובות: 0
צפיות: 17
לפיד בטוח השמאל לא ינצח בבחירות אבי גבאי לא יהיה רה"מ
יו"ר יש עתיד לגל"צ: "ההבדל בינינו לבין העבודה הוא גדול. כשהם יגנו את פעילות 'שוברים שתיקה' בחו"ל וכשהם יגידו את מה שהם חושבים על ההסתדרות - אז נדבר"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 59
ביטן: "שרי הליכוד הם חבורת פחדנים"
ח"כ ביטן יוצא להגנת נתניהו וטוען כי ההודעה התוקפנית שפרסם אמש לגיטימית, "זכותו של נתניהו כנחקר לבוא ולומר - מספיק עם ההדלפות".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 286
השר לשעבר גדעון סער מרגיש בשטח שיש רצון להתחדשות?
“הכנסים שלי כולם מלאים עד אפס מקום. אני מתקבל באהבה, וטוב לדעת שהייתי חסר לאנשים. יש רצון להתחדשו
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 22
יעלון "מדבר עם כולם צריך לאחד כוחות - נגד הליכוד !
צריך בסופו של דבר לאחד כוחות כדי לתקן את המדינה".

תגובות: 0
צפיות: 9
חה״כ נאוה בוקר מגיבה הערב להשתתפותו של ח״כ יחיא בחגיגת שחרור מחבל
״לצערנו מערכת המשפט ושליחיהם, היועצים המשפטיים בולמים כל ניסיון להביא את תומכי הטרור האלה לדין, או לכל הפחות לסלקם מכנסת ישראל.״
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 16
סער יש מרחב מדיני, לבנות ביו"ש ובירושלים
השר לשעבר, בכיר הליכוד, חורש את ישראל מצפון לדרום ומרבה לבקר ביישובים ביהודה ושומרון. על חקירות נתניהו: "מקווה לבשורות טובות".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 46
התסכול של השמאל בישראל
האובססיה של השמאל להחלפת השלטון בכל דרך אפשרית, ולא רק דרך הקלפי (מו"ל ליכוד שלנו ר. מוסט)

תגובות: 0
צפיות: 173
בני בגין: "בליכוד יש ערך חדש - נאמנות למנהיג. זו שטות גמורה"
חבר הכנסת מהליכוד, בנו של מנהיג המפלגה בעבר, הסביר את היעדרותו משני כנסי הליכוד האחרונים: "לא הכרתי ערך של נאמנות למנהיג. זה חידוש גמור ומגוחך"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 360
ביטן: "נתניהו צריך להילחם על עמדותיו כדי שלא ידרכו עליו"
לאחר הביקורת שהשמיע רה"מ על התקשורת, חיזק אותו יו"ר הקואליציה, שטען כי "זו זכותו להשמיע את עמדתו", והוסיף: "כל עוד העם רוצה אותו, אז כדאי שימשול"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 24
מפת מוקדי הכוח בליכוד
כ-123 אלף מתפקדים רשומים. לפי ההערכה, כ-50%-60% מהם נחשבים "בוחרים חופשיים" - שאינם פעילים בסניפים או מזוהים עם אדם או קבוצה כלשהי ברשימת המפלגה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 83
לינץ' תקשורתי בראש הממשלה
שרת התרבות מירי רגב שוחחה עם ראש הממשלה, "הציבור מבין היטב שמנסים להפיל את נתניהו בכל דרך".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 367
חזן הגיע ל"קרב" עם המחוקק הירדני בגשר אלנבי - וחזר בהוראת נתניהו
גורמים בהנהלת המסוף הודיעו למשרד החוץ כי המחוקק יחיא א-סעוד לא יגיע למקום, לאחר שהזמין את חזן לקרב היאבקות "אם הוא גבר", במקביל, ראש הסגל בלשכת נתניהו הורה לחבר הכנסת שלא להגיע. חזן: "מודה שאני מאוכזב"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 47
ח"כ בוקר לדבוק בדרכנו ולהבהיר לכולם, שפה זו מדינת ישראל
בנוגע לאיומים על חייו של מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי, אמרה ח"כ בוקר כי "מדובר בחציית קווים אדומים. מפקד המחוז נקט בצעד אמיץ. אני מחזקת את כוחות הביטחון ובראשם את ניצב יורם הלוי, על פעולה נכונה וראויה״.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 47
אוחנה מאיים: לא אצביע עם הקואליציה
ח"כ אמיר אוחנה דורש לשנות את עמדת המדינה בסוגיית אימוץ בידי זוגות להט"בים. השר חיים כץ הודיע שבכוונתו לבחון מחדש את הסוגיה.

תגובות: 0
צפיות: 87